Адріан Сливоцький

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
(Перенаправлено з Сливоцький Адріан)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Адріан Сливоцький
Slywotzki.png
Народився 28 червня 1951(1951-06-28) (67 років)
Нью-Йорк
Громадянство Flag of the United States.svg США
Національність українець
Діяльність економіст
Alma mater Гарвардська школа права і Гарвардська школа бізнесу

Адріа́н (Адріян) Сливо́цький (нар.28 червня 1951Нью-Йорк) — американський економіст українського походження. Один з найвизначніших фахівців сучасного менеджменту, автор світових бестселерів з питань стратегічного управління, партнер компанії, що є лідером з консультаційних послуг у сфері управління  – Oliver Wyman, член дорадчої ради Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS), з 2001 р. – почесний професор НаУКМА.

Життєпис[ред. | ред. код]

Народився у Нью-Йорку, в сім'ї українців. Батько – виходець з Івано-Франківщини, мати – зі Львова. Навчався у Гарвардській Юридичній школі та Гарвардській школі бізнесу.

З 1979 р. Адріан Сливоцький консультує компанії зі списку Fortune500 і навчає топ-менеджемент таких лідерів ринку, як Nike, Hyundai, Microsoft, Sumsung, IBM, Boeing, Renault, Bank of America, GM, Johnson&Johnson, GE, Federal Express та ін.

У 1984 році з двома товаришами заснував консалтингову компанію Oliver, Wyman&Company. Зараз вона – третя за величиною в США у своїй сфері, після McKinsey та BCG. Щороку відкривають офіси в різних країнах. The Time of London назвав А. Сливоцького одним з 50 бізнес-мислителів у 2007 р. У рейтингу Industry Week увійшов у шестірку найбільш впливових мислителів у сфері управління, Harvard Busines Review  включив Адріана Сливоцького у список "Thinkers50".

Економіст — автор численних фундаментальних праць у галузі стратегічного планування бізнесу. Виступав за спеціальним запрошенням на Світовому економічному форумі у м. Давосі, на саміті керівників Microsoft CEO Summit, Forbes, Fortune, Business Week CEO Conferences. колишній віце-президент, член ради директорів “Mercer Management Consulting, Inc.”, яка входить до 10-ти найпрестижніших у світі консалтингових компаній

Адріан Сливоцький також публікувався у відомих виданнях Harvard Business Review, Business Week, The Wall Street Journal, Fast Company, Bostone Globe, Journal of Business Strategy, Harvsrd Mangement Update, Investor's Business Daily, Sales&Marketing Management.

Приїздить в Україну, аби навчати українських підприємців мислити глобально і будувати глобальний бізнес. Адріан Сливоцький провів у Львівській бізнес-школі УКУ 5 навчальних програм, учасниками яких стали більше 400 управлінців та власників: Мистецтво перемоги; Запуск, бренд, розшифрування клієнта; Місія нездійсненна. Також проводить інтенсиви для бізнес-лідерів.

Живе у Кембриджі, штат Массачусетс. Має дорослих сина і двох доньок. Уся родина вільно розмовляє українською.

Книги[ред. | ред. код]

Автор книг :

·      «Прорив: 7 стратегій перетворення великих загроз у можливості для великого зростання» (The Upside)

·      «Мистецтво творення попиту» (Demand)

·      «Міграція капіталу» (Value Migration) — увійшла до 10 у рейтингу найкращих бізнес-книг «Financial Times»

·       «Мистецтво прибутковості» (The Art of Profitability)

Співавтор книг:

·      «Зона прибутку» (The Profit Zone) — включена журналом «Business Week» до десятки найкращих книг 1998 року

·      «How Digital is your business»

·      «Зміщення цінності» (Value Migration)

·      «Як зростати всупереч ринковим тенденціям» (How to Grow When Markets Don't)

Див. також[ред. | ред. код]

Джерела[ред. | ред. код]

  • Віталій Абліцов «Галактика „Україна“. Українська діаспора: видатні постаті» — К.: КИТ, 2007. — 436 с.
  • Сливоцький, Адріян. Нові методи стратегічного мислення. — Київ: Видавничий дім «КМ Академія», 2002. — 41 с. : іл. — Інавґураційна лекція Почесного професора НаУКМА, 1 вересня 2001 р.

Посилання[ред. | ред. код]