Слінкі

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Slinky

Слінкі (англ. Slinky) – іграшка-пружинка, яка є просто скрученим у дуже довгу спіраль тонким шматком заліза. Її завдання полягає в тому, щоб "пройтися" сходами.

Принцип дії[ред.ред. код]

Іграшка в дії[ред.ред. код]

Принцип дії Slinky дуже простий. Щоб його побачити треба лише поставити іграшку перед довгими сходами, потім взяти її верхню кінцівку й ніби перекинути її на першу сходинку, а далі насолоджуйтесь цікавим, захоп- люючим та неповторним видовищем.

Види гри[ред.ред. код]

Деякі діти які вперше побачили якусь дивну, нову іграшку просто не знають що з нею робити, і вигадують свої варіанти гри. Вони беруть один кінець Сланкі в одну руку, а інший в другу й просто першу руку опускають, а другу піднімають і таким чином виходить дуже захоплююче видовище. А деякі роблять так: дві людини беруть іграшку й розтягують її у різні боки таким чином роблячи дожелезну скакалку. Кожен хто вперше побачить Слінкі й не знатиме як вона працює обов'язково знайде спосіб з нею погратися.

Історія[ред.ред. код]

Slinky винайшли в Америці у 1945 році. В 90-х роках іграша почала розповсюджуватися на просторах СНД і кожна дитина хотіла мати у своєму іграшковому наборі цю забавку. Зараз Слінкі стали дуже популярними серед дітей. І все ще їх виробляє той самий завод у Америці.

Посилання[ред.ред. код]