Відмінності між версіями «Слов'янський курорт»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ніяких змін в розмірі ,  8 років тому
м
→‎Загальна характеристика: replaced: знаходяться поблизу → розташовані поблизу за допомогою AWB
м (→‎Загальна характеристика: replaced: знаходяться поблизу → розташовані поблизу за допомогою AWB)
Слов'янський курорт включає три санаторії - "Ювілейний", "Донбас" і "Слов'янський". Незважаючи на спільні завдання і профільність, кожен санаторій має свої особливості.
 
Природні лікувальні фактори: клімат змішаного лісу, сульфідні мулові грязі, [[ропа]], цілий набір мінеральних вод, у тому числі й унікальні залізовмісні для лікування анемії. Лікувальним сульфідно-муловим грязям притаманні висока пластичність, в'язкість, в них міститься велика кількість біологічно активних речовин. До їх складу входить сірководень, магній, карбонати, гідрокарбонати, солі азотної, фосфорної, кремнієвої і соляної кислот. Мікроорганізми створюють речовини типу [[антибіотик]]ів. Ропу для проведення лікувальних процедур добувають зі свердловин, що знаходятьсярозташовані поблизу озер. Ропа озера за хімічним складом відноситься до хлоридно-натрієвої, містить сульфати.
Поряд з мікроелементами, які визначають тип розсолів, міститься ряд мікроелементів, що мають біологічну активність: бром, йод, залізо, кремнієву кислоту та інші.
 

Навігаційне меню