Главред: відмінності між версіями

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][неперевірена версія]
Вилучено вміст Додано вміст
BezosibnyjUA (обговорення | внесок)
Немає опису редагування
Ladvikate (обговорення | внесок)
Рядок 37: Рядок 37:
== Примітки ==
== Примітки ==
{{reflist}}
{{reflist}}

== Див. також ==

[[1+1 медіа]]


== Посилання ==
== Посилання ==

Версія за 10:40, 6 лютого 2013

Главред
«Біла» обкладинка останнього випуску журналу, №51 від 27.12.2010
Тематика суспільно-політична та розважально-культурна
Періодичність виходу тижневик
Мова російська
Адреса редакції Київ, вул. Стрітенська, 2/8
Засновано 2007
Дата закриття 27 грудня 2010

Главред (укр. Головред) (скорочення від рос. Главний редактор (вимовляється Ґлавний Рєдактор)) — аналітичне інтернет-видання. Має російську версію сайту. До 2010 року також існував україномовний друкований журнал з однойменною назвою, а до листопада 2012 року інтернет версія видання також іноді публікувала новини українською.

Історія видання

Тижневий журнал, який виходив друком з березня 2007 року по грудень 2010 року. Був заснований ТОВ «Главред-Медіа», яке на той час вже володіло веб-сайтом «Главред». Особливістю журналу було те, що він складався з двох частин — «білої» (присвяченої політиці, економіці та соціальним проблемам) та «жовтої» (яка висвітлювала переважно шоу-бізнес та поп-культуру), маючи, відповідно, дві обкладинки. «Главред» був першим україномовним тижневиком, який з'явився на медіа-ринку України після закриття журналу ПіК (пізніше 2007 року на ринок вийшли також Новинар та Український тиждень з яких станом на кінець 2011 року ще й досі має друковану версію лише Український тиждень).

У грудні 2010 року холдинг «Главред-медіа» прийняв рішення «призупинити» видання журналу, навівши таку аргументацію:

По перше: фінансові складності у розвитку друкованих ЗМІ, зростання у наступному році цін на папір і друк з одного боку і звуження ринку реклами в пресі з другого віддаляє видання від виходу на точку беззбитковості, зменшення фінансування акціонерів. І ця ситуація погіршується. По друге, як відомо «Главред-медіа» є видавцем журналу «Профіль», що знаходиться теж у ніші загальнополітичних тижневих журналів. В результаті чого присутній елемент взаємоконкуренції у вкрай перегрітому сегменті ринку[1]

Зараз існує лише у вигляді електронної газети. Доступний за адресою http://ua.glavred.info/

Примітки

Див. також

1+1 медіа

Посилання