Відмінності між версіями «Вікінг (потяг)»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
Загальна довжина його маршруту складає 1766 км. Мінімальний інтервал курсування — два рази на тиждень, максимальний — два рази в день. За маршрутом Іллічівськ-Київ-Клайпеда потяг прямує під № 1161, а в зворотному напрямку під № 1162.
 
У складі «Вікінга» початково було 40 [[Платформа (вагон)|платформ]] з контейнерами загальною вагою до 6000 тонн. Проте, кількість платформ та інших вагонів може змінюватись залежно від потреб і замовлень. Поїздом перевозяться 20- і 40-футові контейнери, а також [[напівпричеп]]и та [[автопотяг]]и (контрейлери), що надходять у порт Клайпеда з країн Скандинавії і Західної Європи морським транспортом, а також через [[пором]]ну переправу Клайпеда (Литва) — Мукран (Німеччина), і далі відправляються до Білорусі, України, країн Кавказу, Близького Сходу через порти Одеси та Іллічівська, і у зворотньому напрямку. До складу поїзду також включаються пасажирські вагони для проїзду водіїв і провідників-вантажовідправників.
 
Групи вагонів для потягу «Вікінг» готують на великих залізничних станціях України, таких як [[Київ-Ліски]], [[Донецьк-Ліски]], [[Луганськ-Ліски]], [[Харків-Ліски]], [[Дніпропетровськ-Ліски]], [[Нікополь (станція)|Нікополь]], [[Запоріжжя-Ліве]] і [[Стаханов (станція)|Стаханов]], [[Новомосковськ-Дніпровський]] і [[Чорноморська]]. Відправляється поїзд по понеділках і четвергах зі станцій Іллічівськ-Поромна, Іллічівськ і Одеса-Порт. Групи вагонів, які перевозяться з вищевказаних станцій та станції [[Одеса-Ліски]], об´єднуються по станції [[Одеса-Застава-1]]. Остаточне об´єднання основного складу поїзда здійснюється на станції [[Козятин-1]]. <ref>[http://ua.comments.ua/money/171835-viking-ukrzaliznitsi-naroshchuie.html «Вікінг» Укрзалізниці нарощує обсяги перевезення]</ref>
 
Періодичність відправлення поїзда&nbsp;— три рази на тиждень, з морських портів Одеського регіону в понеділок, середу та п'ятницю.
 
== Історія становлення проекту ==

Навігаційне меню