Кісткове борошно: відмінності між версіями

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][перевірена версія]
Вилучено вміст Додано вміст
Немає опису редагування
м Відкинути редагування 176.124.237.97 до зробленого Addbot
Рядок 1: Рядок 1:
'''Кісткове борошно''' — [[корм]] тваринного походження, який, виготовляють шляхом переробки [[Кістка|кісток]] тварин. Колір його білий із сіруватим відтінком. Запах специфічний, ледь відчутний, (сторонній, гнильний не допускається). Домішок у ньому також не повинно бути. Вміст металевих домішок допускається не більше 0,02% із розміром часток не більше 2 мм. Цей продукт має бути сухим, без грудок, тонкого помелу і проходити крізь сито з отворами діаметром 0,4 мм. Залишок на ситі допускається не більше 3%.
'''Кісткове борошно''' — [[корм]] тваринного походження, який виготовляють шляхом переробки [[Кістка|кісток]] тварин. Колір його білий із сіруватим відтінком. Запах специфічний, ледь відчутний, (сторонній, гнильний не допускається). Домішок у ньому також не повинно бути. Вміст металевих домішок допускається не більше 0,02% із розміром часток не більше 2 мм. Цей продукт має бути сухим, без грудок, тонкого помелу і проходити крізь сито з отворами діаметром 0,4 мм. Залишок на ситі допускається не більше 3%.


==Склад і цінність==
==Склад і цінність==

Версія за 12:32, 13 квітня 2013

Кісткове борошнокорм тваринного походження, який виготовляють шляхом переробки кісток тварин. Колір його білий із сіруватим відтінком. Запах специфічний, ледь відчутний, (сторонній, гнильний не допускається). Домішок у ньому також не повинно бути. Вміст металевих домішок допускається не більше 0,02% із розміром часток не більше 2 мм. Цей продукт має бути сухим, без грудок, тонкого помелу і проходити крізь сито з отворами діаметром 0,4 мм. Залишок на ситі допускається не більше 3%.

Склад і цінність

У кістковому борошні міститься не менше 40% оксиду кальцію (CaO) і не менше 30% фосфорного ангідриду (P2O5). Доброякісне кісткове борошно згодовують тваринам усіх видів для збалансування раціону за кальцієм і фосфором. Борошно, яке не відповідає вимогам доброякісного, може бути використане як мінеральна добавка лише після термічної його обробки.

Джерела

  • Практикум з годівлі сільськогосподарських тварин / І.І.Ібатуллін, Ю.О.Панасенко, В.К.Кононенко та ін. – К.; Вища освіта, 2003. – 432 с. ISBN 966-8081-06-4

Див. також