Відмінності між версіями «Костарів Леонід»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
нема опису редагування
Початок [[1920-ті|1920-х років]] – разом із [[Петро Кожевників|Петром Кожевниковим]] створив [[Союз Українських Фашистів]] (СУФ).
 
[[1925]] – як представник [[Союз українських фашистів|СУФ]] брав участь в установчих зборах [[Легія українських націоналістів|Леґії українських націоналістів]] (ЛУН).
 
[[1928]] – закінчив економічний відділ [[Українська господарська академія|Української Господарської Академії]] в [[Подєбради (місто)|Подєбрадах]] і здобув фах інженера-економіста.
1928 – взяв участь в Другій Конференції Українських Націоналістів в Празі, як представник ЛУН.
 
[[1929]] – брав активну участь в I [[Конгрес Українських Націоналістів|Конгресі Українських Націоналістів]], на якому очолював організаційну комісію. Зголосив на конгресі цілих 4 реферати: «Промислова політика України», «Проблема морської оборони України», «Національна революція на Західних Землях України», «Уваги до статуту ОУН». Був обраний членом [[Провід українських націоналістів|Проводу українських націоналістів]] (ПУН).
 
[[1933]] – Надзвичайним Судом [[ОУН]] виключений із членів [[Провід українських націоналістів|ПУН]] (у діяльності якого на той час фактично не брав участі понад два роки) та самої Організації. Причини: за порушення приписів «Правильника організаційної карности членів ОУН» та устрою ОУН, які виявилися у відсутності "моральних прикмет члена ОУН", "інтриґанстві супроти інших членів ПУН" та "нахилі до розвалювання ОУН". А найголовніше – був запідозрений у діяльності на користь чужої розвідки (як з'ясувалося згодом, радянської) <ref>[http://kazez.net/book_44574_glava_258_Usunennja_L._Kostareva_ta_P._K.html Петро Мірчук. Нарис історії ОУН (Перший том, 1920-1939), стор. 258]</ref>.
Його перу належать реферати «Промислова політика України», «Проблема морської оборони України», «Національна революція на Західних Землях України», «Уваги до статуту ОУН».
 
[[1933]] – Надзвичайним Судом [[ОУН]] виключений із організації за порушення дисципліни, запідозрений у співпраці на користь радянської розвідки.
 
Після [[1939]] – резидент [[НКВД]] у Празі під час німецької окупації та після [[Друга світова війна|Другої світової війни]], працював проти керівного осередку [[ЗЧ ОУН]] в [[Мюнхен]]і.
 
== Примітки ==
{{reflist}}
 
== Джерела ==
[[Категорія:Уродженці Санкт-Петербурга]]
[[Категорія:Народились 1888]]
[[Категорія:АрміяВояки Армії УНР]]
[[Категорія:Українські економісти]]
[[Категорія:Українці Чехії]]
25 308

редагувань

Навігаційне меню