Відмінності між версіями «Користувач:Bogic»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
інфо
(info)
(інфо)
За відмінні успіхи у навчанні отримав '''золоту медаль'''. Здав на права водія категорії "B" і "C". Неодноразово брав участь у шкільних, районних і обласних олімпіадах з математики, фізики, хімії, географії, історії та у спортивних і туристичних змаганнях. <u>Найвище досягнення:</u> '''II місце''' у обласній олімпіаді з хімії.
 
Відразу ж після закінчення школи поступив у [[1986]] році у '''Івано-Франківський інститут нафти і газу''' (тепер [[Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу]]) на '''Факультет автоматизації і електрифікації''' на спеціальність «'''автоматика і телемеханіка'''». Так як у ті часи було замало людей до військової служби, після закінчення І курсу був змушений перервати навчання і піти до армії.
 
(перерва, яка зв´язана із ).
У [[1987]]-[[1989]] роках відбував військову службу у картографічній частині у [[Львів|Львові]]. Був звільнений у резерв у званні рядовий.
службою в армії Факультет автоматизації і електрифікації.
 
у 1987-1989)
ЗахистивПісля дипломнувідбуття роботувійськової служби повернувся до інституту. Але так як вже не було попередньої спеціальності, був записаний на оцінкуспеціальність «відмінно»'''автоматика і отримавуправління титулу магістратехнічних інженера – системотехнікасистемах'''». У [[1993]] році закінчив інститут з середньою оцінкою '''4,97''' (максимальна 5,00). Захистив дипломну роботу на тему «'''Програмне забезпечення передачі сигналів на далекі відстанні'''» на оцінку «'''відмінно'''» і отримав титул '''магістра інженера–системотехніка''' (інженер інформатичних, електронічних, електричних і телемеханічних системів). Неодноразово брав участь у олімпіадах, які організував інститут, з математики, інформатики, інженерської графікі та англійської мови. <u>Найвище досягнення</u>: '''III місце''' у всеукраїнській олімпіаді з інформатики.
 
Після закінчення інституту не мав роботи, тому виїхав у [[1993]] році за кордон у [[Польща|Польщу]] на постійне місце проживання.
У [[1998]]–[[1999]] роках у '''Нижньосілезькому Центрі Удосконалення Вчителів''' у [[Легниця|Легниці]] закінчив педагогічний курс.
 
У 2007–2008 роках у ІІ Університеті у [[Вроцлав|Вроцлаві]] в Інституті Інформатики закінчив курс адміністратора '''e-learning'''.
 
Добре володію мовами: українська, польська, російська, англійська (в гіршому ступені).
Цікавлюся наукою італійської мови.
 
 
– 1993 Закінчив з середньою оцінкою 4,97 (максимальна 5,00).
Захистив дипломну роботу на оцінку «відмінно» і отримав титул магістра інженера – системотехніка (інженер інформатичних, електронічних, електричних і телемеханічних системів). Неодноразово брав участь у олімпіадах, які організував інститут, з математики, інформатики, інженерської графікі та англійської мови. Найвище досягнення: III місце у всеукраїнській олімпіаді з інформатики.
1998 – 1999 Нижньосілезький Центр Удосконалення Вчителів у Легниці
Закінчив педагогічний курс.
2007 – 2008 ІІ Університет у Вроцлаві. Інститут Інформатики.
Закінчив курс адміністратора e-learning.
Українська, польська, російська, англійська.
Цікавлюся наукою італійської мови
1987-1989 військова служба у картографічній частині у Львові;
зареєстрований у резерві в званні рядовий.
17 січня 1994 р.- 31 липня 2001 р.
Об´єднання Шкіл Будівельно-Електричних ім. Яна III Собєского у Свідниці.
3251

редагування

Навігаційне меню