Відмінності між версіями «Бібліоміст»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
424 байти додано ,  6 років тому
 
'''«Бібліотека+Інтернет=Вам врожай!»'''
 
У Тернопільській області фермерам вдалося збільшити врожайність помідорів завдяки інформації про кращі сорти, знайденій через Інтернет у місцевій бібліотеці за допомогою кваліфікованого бібліотекаря.
[[Файл:Pavychok.jpg | thumb | 210px | Відкриття нових бібліотечних послуг]]
 
'''«Бібліотека+» представляє бібліотрамвай'''
 
Переможець конкурсу співпраці бібліотек з місцевими громадами Центральна бібліотека для дітей і юнацтва м. Львів здійснила проект «Бібліотека+», у рамках якого користувачі прикрасили трамвай рекламою бібліотек та інформацією про їхні послуги. Для «Бібліотрамвая» обрали маршрут, уздовж якого розташовані декілька книгозбірень, а зупинки перейменували на бібліотечний лад. Під час поїздки на пасажирів чекали конкурси, презентації нових книг, мультимедійних ресурсів та клубів.
 
'''Тернопільська обласна бібліотека для молоді-2.0 на вашу користь'''
 
Тернопільська обласна бібліотека для молоді навчає користуватися технологіями Веб 2.0 і демонструє їх переваги на практиці групам працівників методичних відділів та юнацьких структурних підрозділів ЦБС області, працівників шкільних і вузівських бібліотек області, вихованців Тернопільського сиротинця «Вифлеєм», лідерів громадських організацій інвалідів області, і всім, хто відвідує Тернопільську ОЮБ.
 
'''Державний заклад «Державна бібліотека України для юнацтва» — безпечний і привітний веб-простір'''
 
Проект Державної бібліотеки України для юнацтва присвячений веб-спілкуванню та нетикету. Він спирається на Всеукраїнське соціологічне дослідження, результати якого продемонстрували, що 57,8% респондентів не знають, що в Інтернеті потрібно дотримуватися певної культури спілкування, а понад 90% опитаних підтвердили бажання дізнатися більше про нетикет і запропонували зручні для них способи отримання інформації. У відповідь Державна бібліотека для юнацтва розробить і проведе тренінги з формування мережевої культури для фахівців (бібліотечні співробітники, працівники закладів освіти), батьків, юнацтва та молоді.
 
'''Проект «Вікіпедія» — використання Вікіпедії у бібліотеках і бібліотеками'''
 
Використання он-лайн ресурсів Вікіпедії, сприяти поширенню інформації про ресурси Вікіпедії серед бібліотекарів та користувачів бібліотеки.
Використання он-лайн ресурсів Вікіпедії, сприяти поширенню інформації про ресурси Вікіпедії серед бібліотекарів та користувачів бібліотеки. Бібліотечним працівникам розповідали про можливості вікіпедії, всі охочі могли не тільки зареєструватися і створити власну сторінку, а й написати статтю до Вікіпедії. Завершальним етапом програми став "Бібліотечний Вікі-День".
 
=== Посилання ===

Навігаційне меню