Відмінності між версіями «Обговорення користувача:Bio~ukwiki»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ваш обліковий запис буде перейменовано
(Створена сторінка: {{subst:Welcome}}--~~~~)
 
(Ваш обліковий запис буде перейменовано)
You can ask for further help at the [[Вікіпедія:Кнайпа (допомога)|help desk of the community portal]] (feel free to use English there if your level of Ukrainian is not sufficient for communication)
--[[Користувач:Turzh|Turzh]] 20:49, 16 вересня 2009 (UTC)
 
== Ваш обліковий запис буде перейменовано ==
 
<div class="plainlinks mw-content-ltr" lang="uk" dir="ltr">
 
Привіт!
 
Команда розробників Вікімедіа впроваджує деякі зміни в роботі облікових записів у рамках чергового покращення інструментарію, зокрема повідомлень між різними Вікіпроектами. Внаслідок цих змін Ви матимете однакове ім'я користувача в усіх проектах. Це дозволить нам впровадити нові опції, які покращать Ваші можливості редагувати, обговорювати і дозволить більш гнучке керування правами необхідними для використання інструментів. Так виходить, що надалі кожен користувач зможе мати лише одне, унікальне для всіх 900 проектів Вікімедіа, ім'я. Більше інформації на сторінці [[m:Special:MyLanguage/Single User Login finalisation announcement|оголошень]].
 
На жаль, інша особа використовує таке саме ім'я користувача, «Bio», десь іще. Для того, щоб Ви обоє мали можливість надалі користуватися усіма проектами Вікімедіа, ми зарезервували ім'я Bio~ukwiki, яке буде лише у Вас. Якщо воно Вам подобається, то Вам не треба нічого робити. Якщо ні, Ви можете [[Special:GlobalRenameRequest|вибрати інше ім'я]]. Якщо, на вашу думку, саме вам належать усі облікові записи з цим іменем, а адресоване вам повідомлення є помилковим, будь ласка відвідайте [[Special:MergeAccount|Спеціальна:Об'єднання_облікових_записів]] для перевірки і об'єднання всіх ваших облікових записів та щоб зберегти їх від перейменування.
 
Ваш обліковий запис працюватиме як і раніше, збережеться історія Ваших редагувань, але Вам доведеться використовувати інше ім'я користувача для входу до системи.
 
Вибачте за незручності.
 
З повагою,<br />[[m:User:Keegan (WMF)|Кіган Пітерзелл]]<br />відповідальний за зв'язок зі спільнотою, Фонд Вікімедіа
</div> 08:44, 20 березня 2015 (UTC)
<!-- SUL finalisation notification -->
51 428

редагувань

Навігаційне меню