Відмінності між версіями «Міжнародний трибунал щодо Руанди»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
нема опису редагування
(Створена сторінка: '''Міжнародний трибунал щодо Руанди (МТР)''' - допоміжний орган Організації Об'єднаних Нац...)
 
Міжнародний Трибунал щодо Руанди є першим в історії міжнародних трибуналів справою для винесення вироків щодо геноциду, і першим інтерпретує визначення геноциду, викладених в Женевських конвенціях 1949 року. Він також є першим міжнародним трибуналом для інтерпретації поняття «зґвалтування» в міжнародному кримінальному праві і визначення зґвалтування в якості засобу вчинення геноциду.
 
== ВИРОКИ Вироки==
 
Зокрема винесений довічний вирок колишньому прем'єр-міністру Жану Камбанда за злочини проти людства. Серед доведених випадків було заохочення людиноненависницької пропаганди радіостанцією RTLM, яка закликала знищувати громадян народності тутсі.
20 грудня 2012 Міжнародний трибунал по Руанді засудив колишнього руандійського міністра планування Огюстена Нгірабатваре (Augustin Ngirabatware) до 35 років в'язниці за звинуваченням у геноциді проти народності тутсі .
 
== ВИСНОВОКВисновок ==
 
Роль міжнародного трибуналу оцінюється в Руанді неоднозначно, оскільки судові розгляди в ньому дуже тривалі, а в якості міри покарання не може бути обрана страта. Для судів над особами, які не потрапили в сферу юрисдикції трибуналу, що розглядає справи лише самих головних організаторів геноциду, в країні створена система місцевих судів, що ухвалила не менше 100 смертних вироків.
 
== Посилання ==
http://www.unictr.org/en/tribunal
Анонімний користувач

Навігаційне меню