Вікіпедія:Оцінки/Якість редагувань: відмінності між версіями

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Вилучено вміст Додано вміст
Рядок 7: Рядок 7:
== Прогрес ==
== Прогрес ==
{{Progression|0|2000|task=Оцінювання {{formatnum:2000}} редагувань}}
{{Progression|0|2000|task=Оцінювання {{formatnum:2000}} редагувань}}
<div style="text-align: center;">(отримати [https://labels.wmflabs.org/campaigns/enwiki/?campaigns=stats детальну статистику] з сервера)</div>
<div style="text-align: center;">(отримати [https://labels.wmflabs.org/campaigns/ukwiki/?campaigns=stats детальну статистику] з сервера)</div>


== Список волонтерів ==
== Список волонтерів ==

Версія за 12:33, 13 листопада 2015

Ця сторінка описує кампанію Вікіоцінки якості редагувань в українській Вікіпедії.

Ми скористаємося проектом Вікіпедія:Оцінки аби переглянути 2 000 випадково вибраних редагувань. В ході моніторингу користувачами для кожно редагування буде вказано, чи було воно шкідливим для Вікіпедії (чи ж навпаки — було конструктивним), а також чи було здійснене з добрих (неумисний вандалізм, тести новачків тощо) чи злих (умисні вандалізм, спам, порушення інших правил проекту) намірів. Отримані дані будуть використані для навчання класифікаторів для проекту m:Research:Revision scoring as a service (Сервіс автоматичного оцінювання редагувань).

Аби почати роботу, запишіться до списку нижче ({{User|Ваш нік}}), потім перейдіть на сторінку Вікіпедія:Оцінки та натисніть кнопку «встановити гаджет». Після того, як гаджет буде встановлено, поверніться на сторінку Вікіпедія:Оцінки та натисніть "Якість редагувань (********) Пишіть на сторінці обговорення якщо виникли якісь труднощі чи запитання.

Прогрес

Оцінювання 2000 редагувань: 0% виконано
(отримати детальну статистику з сервера)

Список волонтерів

  1. Yakiv Gluck (обговорення · внесок)
  2. AS (обговорення · внесок)
  3. Green Zero (обговорення · внесок)

Мета

Комп’ютери прекрасно орудують числами, проте жахливо розуміють слова та взаємозв’язок між ними. Натомість люди чудово розуміють складні речі тільки но глянувши на них. За допомогою ручного оцінювання люди можуть підготувати для обчислювальних машин більш зручний для них вид інформації — смислові чи числові оцінки. Ми плануємо машинне навчання алгоритмів, що потім будуть автоматично оцінювати якість редагувань для інструментів на зразок en:User:ClueBot NG та ВП:Huggle.