HK P8: відмінності між версіями

Перейти до навігації Перейти до пошуку
1970 байтів додано ,  7 років тому
додав більше інформації
[неперевірена версія][неперевірена версія]
мНемає опису редагування
(додав більше інформації)
 
'''Heckler & Koch USP/P8''' — німецький [[пістолет]], розроблений фірмою [[Heckler & Koch]] у [[1993]] році у рамках програми Universal Selbstlade Pistole (Універсальний самозарядний пістолет).
Heckler & Koch USP був розроблений для американського ринку під набій .40 S&W. У [[1996]] дещо модернізований зразок калібру [[9×19 мм Парабелум]] було взято озброєння [[Бундесвер|німецькою армією]] як '''Р8'''.
 
== Варіанти ==
Крім базового варіанту, також проводився компактний та подовжений варіанти USP.
 
Пістолет USP спершу проектувався під набій .40 S&W, але на момент виходу з'явився також варіант для [[9×19 мм Парабелум]]. У травні 1995 було запропоновано варіант для [[.45 ACP]].
 
В 1996 році презентовано серію ''USP Compact'', що включала варіанти під набої 9 mm Parabellum, .40 S&W, .45 ACP, та .357 SIG. Пізніше були додані інші серії — ''USP Tactical'', ''USP Expert'', ''USP Match'', ''USP Elite'', а також P8 — стандартний пістолет [[Збройні сили Німеччини|армії Німеччини]].
 
Однією з унікальних особливостей USP є велика кількість можливих варіантів виконнання [[Ударно-спусковий_механізм|ударно-спускового механізму]]. Компанія пропонує до десяти<ref>http://www.heckler-koch.com/en/products/military/pistols/usp/usp/overview.html</ref> модифікацій, які можуть бути легко змінені.
 
== Використання ==
[[Файл:Km2000.jpg|thumb|right| Ніж [[KM2000]] та пістолет '''P8''' німецької армії.]]
 
У 1994 році пістолет USP з незначними модифікаціями було прийнято у якості стандартної зброї [[Збройні сили Німеччини|армії Німеччини]] під назвою P8. Було змінено тип нарізки ствола та інвертовано положення запобіжника.
 
Під назвою P10 цей пістолет використовується німецькою поліцією.
 
З 1998 різні варіанти USP почали використовуватись американськими спецслужбами.
 
== Посилання ==
* [http://world.guns.ru/handguns/hg/de/hk-usp-r.html''world.guns.ru'']
 
== Примітки ==
{{reflist}}
 
{{firearms-stub}}
1081

редагування

Навігаційне меню