H.323: відмінності між версіями

Перейти до навігації Перейти до пошуку
385 байтів додано ,  6 років тому
нема опису редагування
[неперевірена версія][неперевірена версія]
(стильові правлення)
Немає опису редагування
'''H.323''' — рекомендація ITU-T, що визначає набір стандартів для передачі мультимедіа-даних по мережах з пакетною передачею. Отримав досить широке поширення в рамках послуг IP-телефонії.
 
'''Стандарт H.323''' був прийнятий міжнародним союзом електрозв'язку ([[ITU]]) для забезпечення сумісності (компонентів, протоколів і процедур) при двоточковій і багатосторонній передачі в режимі реального часу звукових сигналів, відеосигналів і даних по мережах з пакетною комутацією, таких як [[Інтернет]].
 
H.323 - — є частиною сукупності стандартів (H.32x), які розглядають можливості організації мультимедійного зв'язку по безлічі мереж:
 
* H.310 - — для організації мультимедійного зв'язку по мережі B-ISDN (широкосмугова цифрова мережа з інтеграцією служб).
* H.320 - — для організації мультимедійного зв'язку по мережі вузькосмугової [[ISDN]].
* H.321 - — для організації мультимедійного зв'язку по мережі з асинхронним режимом перенесення ([[ATM]])
* H.322 - — для організації мультимедійного зв'язку по локальних мережах ([[LAN]])
* H.324 - — для організації мультимедійного зв'язку по комутованій телефонній мережі загального користування ([[PSTN]])
 
Стандарт H.323, як мінімум, визначає протоколи для двоточкової передачі звукових сигналів в режимі [[Реальний час|реального часу]] між двома терміналами в мережі з [[Комутація пакетів|комутацією пакетів]], яка не забезпечує [[QoS|гарантованої якості обслуговування]]. Повне охоплення H.323 набагато ширше, в ньому розглядаються питання міжмережевого конференц-зв'язку між безліччю терміналів, які підтримують не тільки передачу звукових сигналів, але також відео і даних.
102 504

редагування

Навігаційне меню