Калінеску Тетяна Василівна: відмінності між версіями

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[перевірена версія][перевірена версія]
Вилучено вміст Додано вміст
Немає опису редагування
Рядок 68: Рядок 68:
[[Категорія:Уродженці Лутугиного]]
[[Категорія:Уродженці Лутугиного]]
[[Категорія:Українські економісти]]
[[Категорія:Українські економісти]]
[[Категорія:Доктори економічних наук]]
[[Категорія:Доктори економічних наук України]]
[[Категорія:Відмінники освіти України]]
[[Категорія:Відмінники освіти України]]
[[Категорія:Науковці Східноукраїнського національного університету]]
[[Категорія:Науковці Східноукраїнського національного університету]]

Версія за 09:26, 28 липня 2016

Калінеску Тетяна Василівна
Народилася 20 жовтня 1957(1957-10-20) (66 років)
Лутугине
Країна  УРСРУкраїна Україна
Діяльність економістка, викладачка університету
Alma mater Ворошиловградський машинобудівний інститут
Заклад Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
Посада завідуюча кафедрою оподаткування Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля
Вчене звання доктор економічних наук
Науковий ступінь професор
Членство Академія економічних наук України
Нагороди Відмінник освіти України

Калінеску Тетяна Василівна (* 20 жовтня 1957, Лутугине) — доктор економічних наук, 2004 — завідуюча кафедрою оподаткування Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля, 2005 — професор оподаткування, головний редактор науково-виробничого журналу «Часопис економічних реформ», 2007 — нагороджена Нагрудним знаком «Відмінник освіти», 2010 — дійсний член Міжнародної Академії науки та практики організації виробництва, 2010 — академік Академії економічних наук України по спеціальності «фінанси».

Короткий життєпис

1979 року закінчила Ворошиловградський машинобудівний інститут — по спеціальності інженер-економіст — знавець економіки та організації машинобудівної промисловості; працює в ВО «Луганськтепловоз» — лабораторія економіки та організації виробництва інженером-економістом.

1983 року почала займатися науковою діяльністю.

У 1984—1987 роках проходила аспірантуру в Київському інституті народного господарства ім. Д. С. Коротченка.

1987 року захистила кандидатську дисертацію: «Сукупна виробнича потужність та її використання в технічно-економічних розрахунках (на матеріалах тепловозобудування)».

1987 — старший економіст, 1987—1989 — накуковий співробітник, 1989—1993 — старший науковий співробітник відділу економічних і правових проблем охорони оточуючого середовища та раціонального природокористування Луганської філії Інституту економіки промисловості АН СРСР.

1993—1996 роки — головний бухгалтер СП «Будівельне управління Молодіжний житловий комплекс» Луганська.

1996 рік — заступник директора по економіці ЗАТ «Луганський завод «Сантехдеталь»».

Того ж року починає працювати в Східноукраїнському національному універститеті — доцент кафедри «Облік та аудит», в 1996—2001 роках — доцент кафедри «Фінанси».

В 2001—2004 роках проходила докторантуру в Східноукраїнському національному університеті ім. В. Даля. 2004 — доктор економічних наук — «Методологічні основи розвитку сфери діяльності підприємства».

У 2001—2004 роках — завідуюча кафедрою «Контроль та аудит», з 2004 — кафедрою «Оподаткування».

Була керівником та відповідальним виконавцем до десяти державно-бюджетних тем, затверджених АН України та Міністерствами освіти та науки, молоді та спорту України.

Крім того, впроваджувала до двадцяти господарсько-договірних робіт з питань економіки, менеджменту, охорони довкілля, оподатковування.

Серед останніх робіт — наукові дослідження по формуванню оптимальної податкової політики для підприємств у депресивних регіонах, пошуки шляхів зменшення соціально-економічного, екологічного та податкового навантаження і підвищення соціальної відповідальності бізнесу й реформування податкової системи України; моделювання податкової політики країни у відповідності до рівня моральності суспільства.

1990 року здобула Третю премію Республіканського конкурсу «За найкращу розробку механізму управління соціально-економічним розвитком регіону» за роботу «Оцінка демографічної ситуації в регіоні».

1991 року отримала Премію Президента АН УРСР за наукові досягнення по охороні навколишнього середовища та раціональному природовикористанню.

Вийшло друком більше 170 її наукових та навчально-методичних робіт, з них 6 навчальних посібників, в тому числі 4 з грифом Міністерства освіти та науки України, і 10 монографій.

Джерела