Відмінності між версіями «Міжнародний трибунал щодо Руанди»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
м
replaced: в якості → як (2) за допомогою AWB
м (replaced: в якості → як (2) за допомогою AWB)
З моменту його відкриття в 1995 році трибунал виніс обвинувальні висновки щодо 93 осіб, яких він вважав відповідальними за серйозні порушення міжнародного гуманітарного права, вчиненого в Руанді в 1994 році. До обвинувачених зараховують високопоставлених військових та урядовців, політиків, бізнесменів, а також членів релігійних груп, міліцію, і керівників засобів масової інформації. МТР відіграв провідну роль у створенні надійної системи міжнародної кримінальної юстиції. Вона виробляє значну судову практику щодо [[геноцид]]у, [[злочин проти людяності|злочинів проти людяності]], [[військові злочини|військових злочинів]], а також форм індивідуальної відповідальності і відповідальності керівника за злочин.
 
Міжнародний Трибунал щодо Руанди є першим в історії міжнародних трибуналів справою для винесення вироків щодо [[геноцид]]у, і першим інтерпретує визначення геноциду, викладених в Женевських конвенціях 1949 року. Він також є першим міжнародним трибуналом для інтерпретації поняття «[[зґвалтування]]» в міжнародному кримінальному праві і визначення [[зґвалтування]] в якостіяк засобу вчинення [[геноцид]]у.
 
== Вироки ==
 
== Критика ==
Роль міжнародного трибуналу оцінюється в Руанді неоднозначно, оскільки судові розгляди в ньому дуже тривалі, а вяк якості міриміра покарання не може бути обрана [[страта]]. Для судів над особами, які не потрапили в сферу юрисдикції трибуналу, що розглядає справи лише самих головних організаторів геноциду, в країні створена система місцевих судів, що ухвалила не менше 100 смертних вироків.
 
== Посилання ==
29 261

редагування

Навігаційне меню