Відмінності між версіями «NaviBand»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
400 байтів додано ,  4 роки тому
м
 
== Історія ==
 
=== 2013 рік: заснування гурту і перші кроки ===
Засновники гурту Артем Лук'яненко і Ксенія Жук познайомилися 14 лютого 2013 року, в [[День святого Валентина|день всіх закоханих]] (з того моменту, за традицією, кожного року в цей день відбувається великий концерт «NaviBand» в [[Мінськ|Мінську]]).
 
Ксенія Жук народилася 21 грудня 1991 року в [[Мінськ]]у. Батьки помітили схильність дівчини до музики, коли їй було 6 років. Скінчила музичну школу за класом гри на [[фортепіано]]. До зустрічі з Артемом Лук'яненком Ксенія займался власною музичною кар'єрою під псевдонимом Sonika і випустила альбом «Новый день». Окрім діяльності у складі гурту «NaviBand», Жук викладає вокал у дитячій музичній школі.
 
Так сталося, що під час зустрічі і Артем, і Ксенія знаходилися у творчому пошуку - обидва музиканта вже давно збиралися змінити стиль музики, якоюяку вони грають і співають. Пізніше Артем запропонував Ксенії заспівати разом пісню «Абдымі мяне» (укр. ''Обійми мене''), презентація якої відбулася влітку 2013 року. Пісня і кліп на неї мали певний успіх і тому музиканти вирішили продовжити співати разом далі. Вже восени 2013 року відбувся перший сольний концерт гурту. На той момент творчість «NaviBand» позитивно оцінили український музикант [[Сергій Бабкін]] і російська співачка [[Арбеніна Діана Сергіївна|Діана Арбеніна]], на концертах яких молодий гурт виступив у якості розігріву.
 
=== 2014-2016 роки: перші альбоми і національний відбір на [[Пісенний конкурс Євробачення 2016]] ===
В січні 2014 року вийшов перший альбом гурту «Лови», а влітку того ж року «NaviBand» брали участь на великому польському фестивалі «Halwfay Festival». У грудні 2014 року гурт презентував свій другий альбом «Сонцам сагрэтыя» (укр. ''Сонцем зігріті''). Цього ж місяця «NaviBand» поспробували взяти участь на національному відборі Білоруси на [[Пісенний конкурс Євробачення 2015]] з піснею білоруською мовою «Выберу сам», але навіть не потрапили до фіналу відбору.
 
В січні 2016 року в [[Мінськ]]у відбувся фінал національного відбору Білорусі на [[Пісенний конкурс Євробачення 2016]], в якому гурт «NaviBand» брав участь із білоруськомовною піснею «Гэта зямля» (укр. ''Це земля''). Він посів четверте місце з 5423 голосів телеглядачів.
 
=== 2017 рік - дотепер: «Иллюминация» і [[Пісенний конкурс Євробачення 2017|Євробачення 2017]] ===
В січні 2017 року «NaviBand» знову брали участь на національному відборі Білорусі на Євробачення, і знову з білоруськомовною композицією - піснею «[[Гісторыя майго жыцця]]» (укр. ''Історія мого життя'') і цього разу перемогли. Гурт отримав 6 балів від телеглядачів (5 місце за телеголосуванням з результатом в 3626 голосів) і максимальні 12 балів від професійного журі. З результатом в 18 балів вони зайняли першу сходинку у фінальній таблиці та отримали право представити [[Білорусь]] на [[Пісенний конкурс Євробачення 2017|Пісенному конкурсі Євробачення 2017]] у [[|Київ|Києві]], [[Україна]]. Згідно зі словами солістів гурту Артема Лук'яненко і Ксенії Жук після перемоги на відборі, їхньою метою з'являється те, щоб [[білоруська мова]] нарешті прозвучала на Євробаченні, і тому вони не збираються міняти свою конкурсу пісню і перекладати її текст. Пісня гурту «Гісторыя майго жыцця» буде першою білоруськомовною піснею від Білорусі за всю історію її участі на [[Пісенний конкурс Євробачення|Євробаченні]].
 
== Склад гурту ==
377

редагувань

Навігаційне меню