Відмінності між версіями «Межа Фундації»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
м
нема опису редагування
м
м
== Сюжет ==
Дія роману відбувається через 500 років після створення Першої Фундації. Вважалося, що Друга Фундація, яка за задумом [[Гарі Селдон]]а призначена таємно керувати Першою, використовуючи [[психоісторія (фантастика)|психоисторію]], була знищена (в попередньому романі «[[Друга Фундація]]»). Однак член Ради Фундації [[Голан Тревіз]], в минулому офіцер космофлота, вважає, що Друга Фундація все ще існує.
За наказом мера [[Термінус]]а (столиці Першої Фундації) Харли Бранно, його заарештовують, звинувачують у державній зраді і висилають з таємним наказом знайти Другу Фундацію. Для маскування завдання разом з ним відправляється [[ДженовЯнов Пелорат]]а, професор стародавньої історії і міфолог, зацікавлений знайти місце розташування [[Земля (всесвіт Фундації)|Землі]], міфічного рідного світу людства. Їм надають новітній корабель із гравітаційним двигуном.
 
У той же час на [[Трантор]]і, місці знаходження Другої Фундації, молодий і енергійний оратор [[Стор Гендібал]] намагається розшукати якусь третю силу, яка таємно керує подіями в Галактиці, включаючи Другу Фундацію. Цю третю силу назвали «анти-Мули», оскільки вона володіє подібною силою як і [[Мул (Фундація)|Мул]] (з роману «[[Фундація та Імперія]]»), але використовує його не для порушення [[план Селдона|плану Селдона]], а для його підтримання.

Навігаційне меню