Зміни

Перейти до навігації Перейти до пошуку
м
→‎Історія: правопис, replaced: В 20 → У 20, На передодні → Напередодні
Після краху австро-німецького війська встановилася влада Директорії. Територія, на якій знаходилось село, в липні 1919 р. перейшло до Польщі, але місцеві селяни навіть підняли повстання, яке намагися придушити польською армією. На початку липня 1920 р. в село увійшла Червона Армія і відновилася радянська влада, але в 1921 р. знову перейшло полякам.
 
ВУ 20-х роках частина селян емігрувала в Канаду, США, Аргентину, Уругвай.
 
В той час в Сельці була тільки початкова школа, навчання в якій велося тільки польською мовою, не було ні лікарні, ні лікаря. Церква була тільки католицька.
На вересень 1939 р., коли знову село опинилося під радянською владою, налічувалось 329 господарств.
 
На передодніНапередодні селянської реформи і до 1921року Селець входив до Дубровицької волості Волинської губернії. В 1921 році село віддійшло до Польщі: спочатку до Сарненського повіту Поліського воєводства, а в кінці 1930 року в складі цього ж повіту до Волинського воєводства. В 1934році було впроваджено новий адміністративний поділ, за яким на кілька сіл утворилася одна гміна. Село Селець віднесли до Дубровицької гміни.
 
На початку 1941 р. було організовано перший колгосп, з’явився медичний пункт, відкрили неповну середню школу, клуб та бібліотеку.
19 388

редагувань

Навігаційне меню