Відмінності між версіями «Headlong»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
2711 байтів додано ,  3 роки тому
 
== Відеокліп ==
Музичне відео до пісні ''«[[Headlong]]»'' стало одним з останніх відеороликів ''«Queen»'', знятих з вокалістом Фредді Мерк'юрі, за 12 місяців до його смерті від СНІДу, хоча насправді воно було знято перед відео до пісні ''«I'm Going Slightly Mad»'' (випущена як другий сингл у Великій Британії). На відео гурт виконує пісню в студії у подібному до сценічного антуражі поруч з кадрами, що показують членів гурту за студійною роботою. Версія пісні в кліпі містить додатковий короткий фрагмент після другого приспіву, відсутній у всіх випущених аудіо-версіях.
Це останній відеокліп гурту, знятий в кольоровому варіанті. Особа Фредді Мерк'юрі майже не загримована, тому видно, як змінилося його обличчя і фігура під впливом [[СНІД]]а. Мерк'юрі з'являється то в жовтому светрі з засуканими рукавами, то в класичних штанах, темно-синій сорочці і краватці.
 
Запис вистави, де Мерк'юрі в жовтому светрі, та студійні кадри, де Фредді одягнений у дві різні блакитні сорочки та класичні штани, були зроблені у вересні, листопаді, грудні 1990 року і початку 1991 року в ''«Metropolis Studios»'' в Лондоні (будівля якої з'являється в кадрі на початку та в кінці фільму). Запис був частиною фільму ''«Innuendo EPK»'' відзнятого ''«Metropolis Studios»'' наприкінці 1990 року. Це також останній кольоровий відеоролик з Фредді Мерк'юрі, чиє здоров'я погіршилося через вірус [[ВІЛ]], через що він помер 24 листопада наступного року. Особа Фредді Мерк'юрі майже не загримована, тому видно, як змінилося його обличчя і фігура під впливом хвороби. Мерк'юрі з'являється то в жовтому светрі з засуканими рукавами, то в класичних штанах, темно-синій сорочці і краватці.Наступні відеоролики, ''«[[I'm Going Slightly Mad]]»'' і ''«[[These Are the Days of Our Lives]]»'' записані в лютому і травні 1991 року відповідно, були чорно-білими.
Музика має особливий ритм. Рядок ''"Nothin 'You can do about it"'' змінює свій ритм майже кожен раз: часом застосовуються синкопи, а іноді наголоси падають на сильні долі. Також гітарний програш за першим разом має характерний ритм: тріолі. Настрій музики в загальному веселий, темп швидкий, відображає головні рядки пісні ''"Rushing headlong"''. Кліп знімався протягом декількох місяців: у вересні, листопаді, грудні 1990 року і початку 1991 року.
 
Музика має особливий ритм. Рядок ''"Nothin 'You can do about it"'' змінює свій ритм майже кожен раз: часом застосовуються [[синкопа (музика)|синкопи]], а іноді наголоси падають на сильні долі. Також гітарний програш за першим разом має характерний ритм: [[тріоль|тріолі]]. Настрій музики пісні в загальному веселий, темп швидкий, відображає головні рядки пісні ''"Rushing headlong"''. Кліп знімався протягом декількох місяців: у вересні, листопаді, грудні 1990 року і початку 1991 року.
 
Як і всі інші відеоролики для альбому ''«Innuendo»'', кліп ''«Headlong»'' був створений австрійською режисерською компанією ''DoRo'', що складається з Руді Долезала і Ханнеса Роззахера, який регулярно працювали з ''«Queen»'', починаючи з відео для синглу ''«[[Friends Will Be Friends]]»'' 1986 року. Вони також створили відео за участю нового складу ''«Queen»'' у вигляді трьох членів (Мей, Тейлор, Дікон) до пісні ''«[[No-One but You (Only the Good Die Young)]]»'', випущене в 1997 році.
 
== Б-сторона ==

Навігаційне меню