Відмінності між версіями «Албус Дамблдор»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ніяких змін в розмірі ,  2 роки тому
→‎Загибель: Замінив букву (и) на (е)
(→‎Загибель: Замінив букву (и) на (е))
Мітки: Редагування з мобільного пристрою Редагування через мобільну версію
Дамблдор, який благав про незрозумілу послугу [[Северус Снейп|Снейпа]], був вбитий Напівкровним Принцом на астрономічній вежі [[1997]] року («[[Гаррі Поттер і Напівкровний Принц]]»).
 
Дамблдор давно підозрював, що Волдеморт захистив себе від фізичного знищення і шукав спосіб дізнатися яким самасаме чином він уникнув смерті. Він знав, що досягнення безсмерття було найважливішою ціллю Темного Лорда. Ще в шкільні роки Волдеморт шукав спосіб увіковічити себе. В книзі про Темну Магію він знайшов згадку про горокракси, але інформації про них було дуже мало(книги про них зберігалися в кабінеті директора). До Волдеморта ніхто не розбивав свою душу на 7 частин, тому він розпитував свого вчителя Горація Слизорога про них. Пізніше Слизоріг змінив свої спогади про цей момент і Дамблдор зміг отримати правдиві спогади лише в 1996 році за допомогою Гаррі Поттера. З цих спогадів Гаррі дізнався про горокракси - уламки душі Воледеморта, без знищення яких неможливо перемогти Темного Лорда. Горокраксів було 7 : Щоденник Тома Редла, Перстень Ярволода Ґонта, Медальйон Слизерина, Чаша Гелени Гафелпаф, Діадема Ровіни Рейвенклов, Наджіні і Гаррі Поттер.
 
Перший горокракс Щоденник Тома Редла знищив Гаррі Поттер в 2-му класі. Влітку в 1996 році Дамблдор знищив Перстень Ярволода Ґонта, пожертвувавши своєю рукою. Але прокляття, що було в перстні подіяло на Албуса Дамблдора. Прокляття, накладене на горокракс, настільки велике, що лише майстерність Северуса Снейпа не дало померти директору. Вміння Снейпа вистачає лише на відстрочку смерті. Албусу залишається жити максимум рік.
Анонімний користувач

Навігаційне меню