Відмінності між версіями «Бауер Євген Францевич»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
м
напівавтоматичне прибирання зайвих шаблонів про переклад
м
м (напівавтоматичне прибирання зайвих шаблонів про переклад)
Євген Бауер народився 1865 року в Москві в сім'ї обрусілого чеха музиканта Франца Бауера і оперної співачки. З дитинства виявляв артистизм, брав участь в аматорських постановках (сестри його були професійними актрисами).
 
[[1887]] року закінчив {{нп|[[Московське училище живопису, скульптури іта зодчества||ru|Московское училище живописи, ваяния и зодчества}}]]. Змінив багато професій — працював художником-карикатуристом, складав сатиричні замітки для преси. Надалі проявив себе як майстер художньої фотографії, а перейшовши працювати до театру — як постановник, імпресаріо і, в першу чергу, професіонал в області сценографії. У 1890-х роках він одружується з акторкою і танцівницею Ліною Анчаровою (її прізвище він використовував у роки Першої світової війни в псевдонімі «Євгеній Анчаров», так як його прізвище звучало занадто «по-німецьки»).
 
Вже в зрілі роки Бауер звертається до кінематографа і починає працювати художником-постановником і режисером. Перша робота в кіно — замовлення на створення декорацій для фільму «[[Трьохсотріччя дому Романових (фільм) |Трьохсотріччя дому Романових]]» (1913) [[Торгового Дому Дранкова]], потім Бауер як постановник ставить для цієї компанії чотири фільми. Перспективного постановника переманює [[Брати Пате (Московське відділення) | московське відділення французької компанії «Брати Пате»]], для якого Бауер ставить ще чотири фільми, після чого остаточно переходить на роботу в [[Торговий дім Ханжонкова]], що був у той час безумовним лідером в російській кінопромисловості.
94 689

редагувань

Навігаційне меню