Відмінності між версіями «Албус Дамблдор»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
 
==== Дамблдор і Ґріндельвальд ====
Ставши головою сім'ї, Дамблдор був вимушений залишатися удома разом з Аріаною, доки Еберфорс закінчував свою освіту. За його словами, він повернувся додому злим і нещасним. Дамблдору здавалося, що на його блискучій кар'єрі поставлений хрест, що його життя занапащене, і ці відчуття пересилювали його любов до рідних. Через свої успіхи у Гоґвортсі він зрозумів, що він геній, і як кожний геній, він відчував самотність, оскільки потребував такого ж друга-генія, який був би своєрідним віддзеркаленням Албуса.
Тому, коли по сусідству з Дамблдором оселився молодий і не менш здібний маг Геллерт Ґріндевальд, онучатий племінник Батільди Бегшот, його ідеї буквально запалили Дамблдора. Ґріндевальд був блискучим хлопцем, красивим, розумним, а головне, поділяв ідеї Албуса. Ґріндевальд виступав за підпорядкування маґлів чарівникам «заради загального блага». Албус Дамблдор звертавці увагуідеї на терозділяв, щооскільки такавін владаненавидів накладає величезну відповідальність, і виступавмаґлів за застосування сили лише в межах необхідності, але в цілому погоджувався зіісторію своїмз новимбатьком другом.
і сестрою. Дамблдор звертав увагу на те, що така влада накладає величезну відповідальність, і виступав за застосування сили лише в межах необхідності, але в цілому погоджувався зі своїм новим другом.
Інструментами в досягненні цієї сумнівної мети повинні були стати Смертельні реліквії: Бузинова паличка, воскресальний камінь і плащ-невидимка. Ґріндельвальда серед Смертельних Реліквій найбільше цікавила Бузинова Паличка, проте Албуса найбільше цікавив саме Воскресальний Камінь. Дамблдор планував використовувативикористати камінь для воскресіння своїх батьків, щобоскільки тігадав, знялищо вантажсаме відповідальності за сестру ітака братафункція зу йогоцього плечейкаменя.
 
== Загибель ==
22 980

редагувань

Навігаційне меню