Мер Квімбі: відмінності між версіями

Перейти до навігації Перейти до пошуку
2098 байтів додано ,  13 років тому
Немає опису редагування
== Основні дані ==
=== Біографія ===
Квімбі народився у маленькому будинку на півенномупівденному сході США, який побудував його тато. Він успішно закінчив школу і став головою студентської ради, набравш&nbspинабравши 2030 голосів з 696 можливих.
 
Очевидно Квімбі з цього моменту навчився штовхати [[корупція|корупцію]]. Після закінчення інституту Квімбі працював коментатором на собачих перегонах. Він також воював у [[В'єтнам|В'єтнамі]], і одразу після війни одружився з жінкою на ім'я Марта.
 
Скільки років меру точно невідомо, бо його вік дуже часто варіюється: у 83 випуску коміксу, показано, що Квімбі воював у В'єтнамі, і отже йому має бути 46-48, а у серії «Ми такими не були» [[Продавець коміксів]] і Квімбі були у таборі однолітками, отже йому мусить бути 45. Хоча у 58 випуску комікса «Сімпсони», було виставлено таблицю з віком периферичних персонажів, де вік Квімбі був позначений як 57, а у серії «Пригадуючи Мардж», Гомер та Квімбі були однолітками. Отже його вік у межах 38-57 років, отже йому усередньому приблизно 50.
=== Політика ===
Джо Квімбі — прихильник демократії, і отримав звання мера за рік до початку серіалу. Також Квімбі є відомим корупціонером,
і кілька разів про це відкрито заявляв, що буде боротися з корупцією на доступному йому рівні. Попри загальну некометентеність та очевидні вади, Джо має підтримку жителів Спрингфілда, бо хоч якось керує містом і тримає його на достатньо високому економічному рівні.
 
Також на посту, Квімбі регулярно здійснює поїздки на екзотичні острови за рахунок бюджету міста. Квімбі є дуже хитрим, і часто домагається своєї частки грошей, що йде у бюджет міста, наприклад майже привласнює собі мільйон доларів з трьох мільйонів, які
оплатив Бернс за сховище [[ядерні відходи|ядерних відходів]] у місцевому парку, але [[Ліса Сімпсон|Ліса]] швидко його викрила (серія «Мардж проти монорейки»).
 
Основне гасло Квімбі «Голосуйте за Квімбі! Він би проголосував за вас.». Цю фразу Квімбі каже дуже часто, виступаючи перед публікою, і навіть підчас сексу з одною з коханок. Бігборди за підтримку Квімбі можна побачити у грі «[[The Simpsons:Hit&Run]]» , де також їздять спеціальні вантажівки з клаксоном із записом голосу «Голосуйте за Квімбі!»
{{Simpsons-stub}}
{{Сімпсони}}
6453

редагування

Навігаційне меню