Відмінності між версіями «Нью-Йорк таймс»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
12 байтів вилучено ,  8 місяців тому
м
вікіфікація, правопис
м (вікіфікація, правопис)
== Відомі журналісти ==
 
* [[Волтер Дюранті]] — лауреат [[Пулітцерівська премія|Пулітцерівської премії]] в журналістиці, очолював московське бюро газери "«The New York Times"». Заперечував [[Голодомор]] в Україні 1930-х років у своїх [https://www.radiosvoboda.org/a/972983.html публікаціях]
* Джейсон Блер ({{lang-en|Jayson Blair}}) — через [[плагіат]] та фабрикацію фактів в статтях був вимушений звільнитись в [[2003]] році.
* [[Джудіт Міллер]] ({{lang-en|Judith Miller}}) — стаття на першій шпальті газети про труби для збагачення урану, знайдені в [[Ірак]]у, з посиланням на «анонімні джерела» стала одним із аргументів на користь [[Війна в Іраку|війни в Іраку]]. Подальший аналіз показав, що знайдені труби не придатні для названих цілей. У [[2005]] році була вимушена звільнитись через звинувачення в необ'єктивності.
* [[Серж Шмеман]] ([[Шмеман Сергій Олександрович]]) — лауреат [[Пулітцерівська премія|Пулітцерівської премії]] в журналістиці, директор бюро "«New York Time"Times». Зокрема пише статті про Україну.
 
== Зміст газети ==
 
== Стиль газети ==
При зверненні до читачів, New York Times як правило, використовує шанобливе звертання. New York Times була однією з останніх газет, яка схвалила кольорову фотографію; і перша кольорова фотографія на першій сторінці з'явилася 16 жовтня 1997. Найбільш важлива подія або історія за день зазвичай з'являється у верхній правій колонці на головній сторінці. Параметри тексту встановлюється такі: розмір 8,7 і шрифт Imperial. Вступивши в список найбільших американських газет в останні десять років, в який входять також USA Today, The Wall Street Journal і The Washington Post, 18 липня 2006 The New York Times оголосила, що вона зменшує розмір ширини своєї газети до шести дюймів. В епоху зменшення кількості тиражу і значних втрат доходів від реклами для більшості друкованих версій американських газет, це зміна, крок, який призведе до 5 % зниження охопленням новин, матиме цільові заощадження в розмірі $ 12 млн на рік для видавництва. Незабаром газета змінила формат і перейшла від традиційних 54 дюймів (1,4 м) широкоформатного стилю до більш компактної 48-дюймової версії (12-дюймовий ширини сторінки). New York Times надрукувала оголошення демонстраційної реклами на першій сторінці 6 січня 2009, порушуючи традицію газети. Реклама для CBS була кольоровою і на всю ширину сторінки. Газета пообіцяла, що вона буде розміщувати рекламу на 1-й сторінці тільки на нижній її половині. У серпні 2014 New York Times вирішила збільшити кількість використання терміну «катування» у статтях, оповіданнях про суворі допитах, відходячи від попередніх описів допитів як «суворі» або «жорстокі».
 
== Репутація та нагороди ==
При виробництві газети використовується, поряд з комерційним, і вільне програмне забезпечення.
 
До вересня 1976 газета залишалася у форматі восьми колонок, через роки після того, як інші газети вже перейшли на формат шести. Також вона була однією з останніх газет, які взяли кольорові фотографії. Перша кольорова фотографія на першій смузі цієї газети з'явилася в 1997 році. При відсутності основного заголовку, найбільш важлива історія дня з'являється вгорі правої колонки на першій смузі.
 
== Див. також ==

Навігаційне меню