Відмінності між версіями «Вікіпедія:Кнайпа (адміністрування)»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
(→‎критичний перегляд аргументів: Franko Lemberger, надзвичайно Вам вдячний! Знайшов джерела і виявив деякі дивні суперечності, але про це на Вашій СО)
*: {{пінг|Dzyadyk}} немає уточнень у правилах. Навіть елементарних як піар та реклама, а також порушення АП. Тож питання, хто буде це контролювати? Користувач? Сумніваюсь. То імхо, правила потребують удосконалень, про що й говорив АК. --[[Користувач:AlexKozur|<span style="color:black;">'''『  』'''</span>]] <sup>[[Обговорення користувача:AlexKozur|<span style="color:blue"><small>'''Обг.'''</small></span>]]</sup> 09:37, 30 липня 2019 (UTC)
* [[Користувач:Dimon2711|Dimon2711]], наведіть блоки тексту на сторінці користувача, вказавши які конкретні норми правил [[ВП:ОСК]] на [[ВП:НО]] вони порушують. --[[Користувач:VoidWanderer|VoidWanderer]] ([[Обговорення користувача:VoidWanderer|обговорення]]) 18:12, 30 липня 2019 (UTC)
*: перепрошую, але я не маю доступу до комп'ютера, тому конкретність може бажати кращого. "Членами АК стали принаймні 4 користувачів, які там не повинні бути". Порушення ВП:НО п.1, адже він вважає, що користувачі не можуть гарно виконувати роботу. Також фраза про підсумки {{u|Andriy.v}} явно порушує той пункт. А взагалі в ОСК написано, що агресивна лексика є неприпустимою, в той час як на його сторінці ледь не кожна фраза така (постнаркомівка, наприклад)--[[User:Dimon2711|<span style="color:blue;">'''Di'''</span>]]<sup>[[User talk:Dimon2711|<span style="color:red;">'''Mon'''</span>]]</sup><sub>[[Special:Contributions/Dimon2711|<span style="color:green;">'''2711'''</span>]]</sub> 21:25, 30 липня 2019 (UTC)
 
{{коментар}} Давайте пригадаємо рік 2017 коли я після двох місяців адміства подаю стюардам заявку про позбавлення мене цього статусу через відверте переслідування з боку користувача зазначеної СК, зрештою тут з цього приводу було навіть обговорення. Але потім був 2018 і переслідування вже на фейсбуці за яким є навіть рішення АК. Цьогоріч нинішній кандидат на статус адміна зробив зауваження з приводу СК користувачу, повідомлення якого зрештою власник СО прибрав і одразу проголосував ПРОТИ..... А повертаючись до сторінки користувача прошу утриматись від будь-яких дій Дімона (я перепрошую за те що пишу кирилецею і без дифів бо з Угорщини і з мобільного) і власне нагадати всім що це енциклопедія, а не місце, де користувач може безперешкодно паплюжити цей проект, переслідувати користувачів (до слова там весь минулий АК отримав на горіхи і переслідування, бо всі ті слова не мають нічого спільного з критикою) і багато чого іншого причому в негативному контексті. Тож варто адмінкорпусу вже серйозно розглянути це питання і зрештою визначити чи варто тут взагалі перебувати користувачу з таким списком порушень та каталізатором багатьох конфліктів з іншими користувачами через які вони покидають проект (яскравий приклад '''Флавіус1''', згадайте переслідування з боку власника СК цього редактора, який потім зрештою покинув проект). --[[Користувач:Jphwra|Jphwra]] ([[Обговорення користувача:Jphwra|обговорення]]) 15:57, 30 липня 2019 (UTC)

Навігаційне меню