Відмінності між версіями «Вікіпедія:Кнайпа (пропозиції)»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
Мітка: редагування коду 2017
::::: А що нам забороняє давати "патрульного" скажімо користувачам іншомовних вікі які мають статус патрульного і вище (за запитом відповідного користувач)? Єдине що мене насторожує це якщо ми будемо також дозволяти це для патрульних/адмінів росвікі, беручи до уваги що всі статуси "патрульного", "адміна", "бюрократа" там нічого не вартують (Редагування в рувікі статей пов'язаний з Україною страждають на [[:en:Wikipedia:Systemic bias|WP:Systemic bias]] через залученням маргінальних джерел, тому незалежно від рангу в рувікі і адміни і редактори там страждають на постійну систематичну упередженість--[[Спеціальна:Внесок/42.190.93.71|42.190.93.71]] 18:19, 26 липня 2019 (UTC)
:::::: ставити усіх під одне русло вже є неправильно, за вас нині говорять почутті, а не конструктив. Друге: ніхто не відміняв аналіз внеску (просто так дати людині, не бачачи її внеску це неправильно), також є позбавлення прав. А щодо маргінальних джерел, то це є і польській і навіть в укрвікі. --[[Користувач:AlexKozur|<span style="color:black;">'''『  』'''</span>]] <sup>[[Обговорення користувача:AlexKozur|<span style="color:blue"><small>'''Обг.'''</small></span>]]</sup> 12:21, 31 липня 2019 (UTC)
::::::: щодо коментарів вище, один нік - {{u|Shmurak}}. Також в росвікі є величезна кількість редакторів, які принципово не хотять патрульного, лише автопатрульного. Автопатрульний - для недосвідчених редакторів із непоганим унеском, а патрульний - для досвідчених користувачів із чудовим унеском. Вимоги до статей автопатрульних нижчі, ніж до статей патрульних (у правилах цього не прописано, але як показала практика на ВП:ЗПП)--[[User:Dimon2711|<span style="color:blue;">'''Di'''</span>]]<sup>[[User talk:Dimon2711|<span style="color:red;">'''Mon'''</span>]]</sup><sub>[[Special:Contributions/Dimon2711|<span style="color:green;">'''2711'''</span>]]</sub> 09:41, 1 серпня 2019 (UTC)

Навігаційне меню