Відмінності між версіями «Буч Кессіді»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
Першим великим пограбуванням Буча Кессіді був напад на банк у м. [[:en:Telluride,_Colorado|Теллуріде]], штат [[Колорадо]], де він разом із трьома іншими співучасниками [[24 червня]] [[1889]] р. вкрав 21 000 доларів. Отримавши гроші, грабіжники втекли на кордон між штатами Вайомінг та Юта. Буч придбав за свою долю грошей ферму, однак серйозно фермерством не займався, а використовував ферму як прикриття для злочинної діяльності: [[рекет]]у та крадіжок худоби та коней. За конокрадство був арештований і відсидів 18 місяців. У січні [[1896]] року звільнився достроково за обіцянку припинити злочинну діяльність.
 
Попри це, незадовго після звільнення, Буч Кессіді познайомився з декількома іншими злочинцями і заснував банду під назвою «Дика зграя» ({{lang-en|Wild Bunch}}), у складі якої значно пожвавив напади, вбивства та пограбування. [[13 серпня]] [[1896]] р. банда пограбувала банк у м. [[Монтпельє]], штат [[Айдахо]], вкравши 7 тисяч доларів. У цей час до банди також приєднався інший відомий грабіжник — Гаррі Лонгбоу ([[Санденс Кід]]). Наступного року [[21 квітня]] [[1897]] р. у м. [[:en:Castle_Gate,_Utah|Кесл Гейт]] був вчинений напад на касирів, які доставлялипривозили зарплату на шахту і вкраденовони вкрали ще 7 тисяч доларів.
 
Наступним пограбуванням був напад на поїзд [[2 червня]] [[1899]] р. Він отримав значний розголос у пресі, після чого банду почали шукати значні підрозділи поліції та навіть детективне агентство. Попри це, затримати або навіть вийти на її слід не вдавалося. Тим часом, наступне пограбування [[11 липня]] [[1899]] р. у штаті [[Нью-Мексико]] призвело до перестрілки між поліцією і грабіжниками, після якої бандити вирішили розійтися, а потім знову з'єдналися в обумовленому місці, цього разу — у Вайомінгу.

Навігаційне меню