Відмінності між версіями «Корольов (фільм)»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
м
 
== Цікаві факти ==
 
* Прем'єра фільму пройшла 12 квітня 2007 року в День космонавтики.
 
* Хоча дія кінострічки розгортається в кінці 30-х, серед автотранспорту часто можна зустріти моделі часів Великої Вітчизняної війни.
 
* Сергію Корольову присвячені ще чотири фільми - «Приборкання вогню» (СРСР, 1972), «Корабель прибульців» (СРСР, 1985), «Битва за космос» (США-Велика Британія, 2005), «Перші на Марсі» (Росія, 2007 ).
 
* У 2015 році Юрій Кара зняв продовження «Корольова» - фільм «Головний», який розповідає про життя Сергія Павловича після заслання і війни. Головну роль у ньому виконав Валерій Гришко.
* Режисер не став запрошувати до зйомок Сергія Астахова, тому що він виглядає дуже молодо, а Корольов після каторги став виглядати набагато старшоюстаршим за свої роки, втратив блиск в очах.
 
* Режисер не став запрошувати до зйомок Сергія Астахова, тому що він виглядає дуже молодо, а Корольов після каторги став виглядати набагато старшою за свої роки, втратив блиск в очах.
 
* При створенні образу вченого Михайла Мачинського, якого зіграв Данило Співаковський, гримери надихалися чином Альберта Ейнштейна.
 
* У планах Юрія Кари є ідея для третього фільму про Корольова, який буде присвячений битві за космос і місячній гонці між США і СРСР.
 

Навігаційне меню