Відмінності між версіями «Регбіліг»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
нема опису редагування
Українську Федерацію Регбіліг (УФРЛ) утворено 22 березня 2008. 7 травня 2008 в Міністерстві юстиції України УФРЛ отримала офіційну державну реєстрацію.
 
У 2009 році стартував перший Чемпіонат України з регбіліг. У ньому спочатку взяло участь 4 команди: 2 харківські – «Легіон ХIII» і «УІПА» і 2 донецькі – «Тигри Донбасу» і «Тайфун». За підсумками першого кола чемпіонату була вперше зібрана національна команда України. До неї увійшли всі гравці з більш досвідченого харківського клубу «Легіону ХIII», а також по кілька гравців з інших команд. Дебютувала збірна України в цьому ж році в Харкові, прийнявши молодіжну збірну команду ВеликобританіїВеликої Британії «БАРЛА», з якою провела кілька ігор і спільні тренування.
 
У 2009 році рішенням Європейської Федерації Регбіліг збірна України була включена в перший етап розіграшу Чемпіонату Європи. У ньому українська команда переконливо перемогла всіх суперників і перейшла в другу за рангом групу Чемпіонату Європи, в якій в 2010 році зайняла друге місце.
102 511

редагувань

Навігаційне меню