Лі Тхань Тонг: відмінності між версіями

Перейти до навігації Перейти до пошуку
[перевірена версія][перевірена версія]
Немає опису редагування
Разом з тим продемонстрував своє буддистське становлення до внутрішніх справ: були спалені знаряддя тортур, покращено становище в'язнів, вдвічі зменшено податок за 1055 рік. Велику увагу приділяв посиленню економічної потуги. Для цього заохочував сільськогосподарські роботи, видобуток золота і срібла, оподаткування стає більш гнучким, починаєтсья більш активна боротьба з корупцією. Завершується будівництво системи державних і провінційних рисосховищ.
 
Завершив реформу бюрократичного апарату. Впроваджуєтсья система платні для чиновників деяких рангів, яка надавалася як грошима, так і продуктами, змінено офіційний одяг сановнкиів і чиновнкиів. Були прийняті певні заходи для посилення особистої безпеки імператора.
 
Продовжено політику попередників зі спорудження буддійських культових споруд по всійвсією країнікраїною. 1057 року вперше була побудована 30-ярусна пагода.
Були прийняті певні заходи для посилення особистої безпеки імператора.
 
Продовжено спорудження буддійських культових споруд по всій країні. 1057 року вперше була побудована 30-ярусна пагода.
 
Водночас бажання Дайв'єту встановити владу над гірськими племенами, що мешкали у прикордонні з [[Династія Сун|імперією Сун]], призводили допостійних конфліктів з останньою. У 1059 році загони в'єтської армії переслідуючи племенами, що втекли з Дайв'єту, вдерлися на китайську територію (провінцію Ціньчжоу). Втім конфлікт вдалося залагодили мирними перемовинами. Втім з цього часу Сун посилює дипломатичні зусилля для провокування війни Тямпи проти Дайв'єту.
104 682

редагування

Навігаційне меню