Відмінності між версіями «Мумія повертається»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
У дорозі О'Коннелли дізнаються, що мають зв'язок з Імхотепом і Царем скорпіонів в минулому житті. У минулому житті Іві була Нефертіті, дочкою фараона Сеті I і берегинею браслета Анубіса. Рік — [[меджаї|меджай]], якому було довірено життя Евелін. Разом зі своїм сином, носієм [[браслет]]а, вони складають три сторони піраміди. Коли браслет досягне піраміди в Ам-Шері, то пробудить Царя скорпіонів, який, у свою чергу, закличе армію Анубіса для захоплення світу.
 
Коли обидві групи прибувають в оазис, військо Імхотепа атаковано пігмеями-муміями. Скориставшись метушнею, на культистів нападають Рік, Іві, Джонатан (брат Іві) і Ардет Бей (вождь меджаїв з першого фільму). Всі культисти, крім їхнього лідера, вбиті. Рік вистачаєхапає Алекса і біжить в піраміду, перед тим як її торкнеться промінь сонця, тому що якщо цього не зробити, браслет вб'є Алекса. Пізніше браслет все ж пробуджує армію Анубіса, племена меджаїв залишаються стримувати їх.
 
Імхотеп і Анк-Су-Намун з'являються біля входу в [[храм]] і вбивають Іві. Імхотеп підходить до лігва Царя скорпіонів, але Анубіс забирає його надприродні здібності, бажаючи, щоб він бився, як смертний. Незважаючи на це, Імхотеп викликає Царя скорпіонів (який повстає в зовнішності гігантського скорпіона) і, прикидаючись його вірним слугою, змушує його битися з Ріком. У той же час Алекс знаходить книгу мертвих і відроджує свою матір, яка потім б'ється з Анк-Су-Намун.
Анонімний користувач

Навігаційне меню