Вікіпедія:Критерії значущості/Сайти: відмінності між версіями

Перейти до навігації Перейти до пошуку
Прибрав 13-річну помилку. Див. https://en.wikipedia.org/w/index.php?title=Wikipedia:Notability_(web)&oldid=155860214. Кому цікаво: 2006 року росіяни неправильно переклали "excludes" (у версії 2006 року), а ми не звірили з первинним оригіналом. Тільки у РосВікі це провисіло 2 роки, а в нас 13.... Загалом правило потребує оновлення.
(Прибрав 13-річну помилку. Див. https://en.wikipedia.org/w/index.php?title=Wikipedia:Notability_(web)&oldid=155860214. Кому цікаво: 2006 року росіяни неправильно переклали "excludes" (у версії 2006 року), а ми не звірили з первинним оригіналом. Тільки у РосВікі це провисіло 2 роки, а в нас 13.... Загалом правило потребує оновлення.)
== Критерії популярності для сайтів ==
Інтернет-проект{{ref|web_spcf}} можна вважати відомим, якщо він відповідає хоч би одному з приведених нижче критеріїв:
# Про сайт повинні бути декілька нетривіальних публікацій, чиє джерело незалежне від сайту. СюдиКрім включаютьсянаступного:
#* Публікація в засобах масової інформації прес-релізів або реклами вмісту сайту{{ref|Press_Rel}}.
#* Звичайний огляд у [[ЗМІ]]. Наприклад, газетна стаття, що містить інтернет-адресу, характеристику матеріалів на сайті і його короткий огляд. Під ЗМІ мається на увазі будь-яке [[Вікіпедія:Авторитетні джерела|надійне джерело інформації]]: сюди включаються статті в популярних журналах, газетах, книгах, телерепортажі і друкарські матеріали споживчих асоціацій.

Навігаційне меню