Відмінності між версіями «Вікіпедія:Заявки на позбавлення прав адміністратора»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
Переніс голос Mykola Swarnyk
(→‎{{За}}/Support: уточнення)
(Переніс голос Mykola Swarnyk)
# {{проти}} -- [[Користувач:Shybetsky|Shybetsky]] ([[Обговорення користувача:Shybetsky|обговорення]]) 10:10, 26 квітня 2020 (UTC)
# per yakudza. --[[Користувач:Білецький В.С.|Білецький В.С.]] ([[Обговорення користувача:Білецький В.С.|обговорення]]) 14:58, 26 квітня 2020 (UTC)
# Ну чи не дивно, що «охлос» зумів висловити своє ставлення до номінації, а «олімп» не зумів змобілізувати достатньої підтримки, щоб затюкати «непідконтрольного» IgorTurzh? Так, у нього є помилки. Ну і в мене були. Так, він не стримався пару разів. І зі мною таке було. Він «казав що не буде», але «зірвався»? Ну і? Так, «Ура, Переїзд» це слабо, я б вилучив. То чому ж спільнота не хоче позбавити його прав? Мені здається, ключова заковика в довірі. Що він таке погане зробив на вилученні? Хотів зберегти «коди спеціальностей»? І я вважаю, що треба було їх зберегти, а не перекидати кудись з волюнтаристським блокуванням. В цій ситуації до «неупередженого» Пірамідіона довіри нема. IgorTurzh поконфліктував з Мітте27? НікК пише, що «демотивація тих, хто намагається вилучати… — це шкідливо». Мені тепер зрозумілий «імунітет» Мітте27, якого, виявляється, «шкідливо демотивувати». Тому до НікКа довіри нема з його оцінками користі і шкоди. Чий Крим, НікКу? І хто такий Левко Лук'яненко? І до Алекса Коцура довіра падає, після захисту ним мутних речників «Обращения 100». А до IgorTurzh, в якого трапляються і порушення правил, і зриви, і слабкі стаби – чомусь довіра лишилась. Бо на вилученні і загалом, він цілком явно переживає за контент, а не за статус. Вже минуло досить часу від спроби прийняти правила підведення підсумків та оскаржень. Тоді все зупинилось через сплеск недовіри. І зараз контенту побільшало, але довіри не побільшало. І що помогли блокади і видавлювання «збурювачів спокою»? Люди! «Розділяй і владарюй» у волонтерських проектах не працює! Чи збільшиться довіра до адмінкорпусу в цілому від номінацій, подібних до цієї? Дивно, коли номінант навіть сам не бачить, що неетично подавати свої конфліктні ситуації, як нібито порушення протилежної сторони конфлікту! Шкода, бо у випробуваннях, які є зараз у реальному житті кожного, загальна довіра і волонтерська співпраця мала би зростати. Але ні, вона падає. [[Користувач:Mykola Swarnyk|Mykola Swarnyk]] ([[Обговорення користувача:Mykola Swarnyk|обговорення]]) 07:34, 26 квітня 2020 (UTC) <small>Перенесено за проханням {{diff|27797527}}</small> — [[Обговорення користувача:Alex Khimich|Alex&nbsp;Khimich]] 16:10, 26 квітня 2020 (UTC)
 
==== {{Утримуюсь}}/Neutral ====
17 973

редагування

Навігаційне меню