Відмінності між версіями «Обговорення користувача:NickK»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
:::Так процес по створенню статті про Крит ніби нормально йде. Колаж я робив у Paint'і, попередньо створивши полотно і потім наніс на нього однакові за резолюцією файли зображень, залишивши між ними горизонтальні і вертикальні білі смужки у 2-3 пікселя. Щодо структури, то у чому саме можу бути корисним (здається, там все ОК, хоча структура головним чином залежатиме від спеціалізації острова)? --[[Користувач:Koshelyev|Koshelyev]] 11:03, 3 липня 2009 (UTC)
:::: Ви скопіювали вільні зображення з Каммонз на комп'ютер? Якщо все йде як треба, то я задоволений. Але я із радістю вислухаю Ваші ідеї та зауваги на своїй сторінці обговорення :) До речі, у Вас там у вступі написано ''Мадейра є батьківщиною Кріштіану Роналду — найкращого <u>гравця</u> планети 2008 року'' — мабуть краще написати <u>футболіста</u>, щоб було зрозуміліше яким саме він спортом займається. --[[Користувач:AnatolyPm|Анатолій Смага]] 13:12, 3 липня 2009 (UTC)
:::::Зображення я не копіював на комп'ютер, бо я їх сам фотографував. Щодо Роналду то зараз виправлю, дякую. --[[Користувач:Koshelyev|Koshelyev]] 14:22, 3 липня 2009 (UTC)
13 056

редагувань

Навігаційне меню