Turkish Airlines: відмінності між версіями

Перейти до навігації Перейти до пошуку
1665 байтів додано ,  12 років тому
 
== Програма лояльності ==
Після того, як Turkish Airlines вийшла зі складу Qualiflyer, авіакомпанія має власну програму лояльності під назвою Miles & Smiles. Милі, отримані за перельоти рейсами турецьких авіаліній, а також використання послуг партнерів програми, можуть бути обміняні на безкоштовний квиток в обидві сторони, або підвищення в класі перельоту. <ref>http://www.thy.com/en-INT/miles_and_smiles/about_us/terms_and_conditions.aspx Miles & Smiles terms and conditions</ref>
 
Після входження турецьких авіаліній до складу [[Star Alliance]], милі нараховуються і за перельоти іншими авіалініями - учасниками альянсу. Але обмін миль на безкоштовні квитки та підвищення класу здійснюються лише для рейсів Turkish Airlines.
 
Програма лояльності має чотири статусних рівні, що віздрізняються кількістю і характером привілеїв, які вони надають пасажирам: Classic, Classic Plus, Elite, Elite Plus. <ref>http://www.thy.com/en-INT/miles_and_smiles/about_us/card_levels/index.aspx Membership benefits</ref> Кожен рівень обумовлений кількістю набраних статусних миль на протязі останього року.
 
== Авіакатастрофи та інциденти ==
47

редагувань

Навігаційне меню