Відмінності між версіями «1617»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
3 байти додано ,  1 рік тому
м
Виправлення масових помилок (включати в себе)
м (Виправлення масових помилок (включати в себе))
[[Османська імперія|Османську імперію]] очолює [[Мустафа I]] (до 1618). Під владою османського султана перебувають Близький Схід та Єгипет, Середземноморське узбережжя Північної Африки, частина Закавказзя, значні території в Європі: Греція, Болгарія і Сербія. Васалами османів є Волощина та Молдова.
 
[[Священна Римська імперія]] — наймогутніша держава Європи. ВонаЇї включаєтериторія в себеохоплює крім німецьких земель Угорщину з Хорватією, Богемію, Північ Італії. Її імператором є [[Матвій Габсбург|Матвій]] з родини [[Габсбурги|Габсбургів]] (до 1619). Король Богемії — [[Фердинанд II Габсбург]] (до 1637).
 
Габсбург [[Філіп III Благочестивий]] є королем Іспанії (до 1621) та Португалії. Йому належать [[Іспанські Нідерланди]], південь Італії, [[Нова Іспанія]], [[Нова Гранада]] та [[Віце-королівство Перу|Нова Кастилія]] в Америці, Філіппіни. Португалія, попри правління іспанського короля, залишається незалежною. Вона має володіння в Бразилії, в Африці, в Індії, на Цейлоні, в Індійському океані й Індонезії.
2 349 242

редагування

Навігаційне меню