Відмінності між версіями «Еліот Несс»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
244 байти додано ,  10 років тому
м (підпис у статтях не ставиться)
Після цього Еліот продовжував свою службу як у [[Чикаго]], так і в інших містах. Наприклад, у [[Клівленд]]і (штат [[Огайо]]) він посадив у в'язницю майже всіх клівлендських мафіозі та бандитів, а відомий гангстер [[Мо Далітц]] переніс свій бізнес зі штату [[Огайо]] в штат [[Кентукі]]. Отже, усього за 6 років роботи в [[Клівленд]]і, який був корумпований не менше ніж [[Чикаго]], Еліот Несс перетворив його в один з самих безпечних міст Америки. Потім Несс працював у [[Вашингтон|Вашингтоні]], а в [[1942]] році вийшов на пенсію. У нагороду за віддану службу він одержав невелику пенсію та годинник. Примітно те, що після [[1931]] року Несс не одержував ні єдиного підвищення.
 
Помер Еліот Несс [[16 травня]] [[1957]] року, так і не доживши до випуску у світ книги «Недоторкані». Після виходу книги у світл Еліот Несс став національним героєм Америки, як непідкупний борець за справедливість. А вже через рік після його смерті в Америці вийшов серіал про команду Еліота Несса. В [[1987]]Недоторкані році вийшов фільм Брайана Де Пальми «(книга)|Недоторкані», де роль Несса блискуче зіграв [[Кевін Костнер]]».
 
 
== Життя пысля смерті ==
Після виходу книги у світл Еліот Несс став національним героєм Америки, як непідкупний борець за справедливість. А вже через рік після його смерті в Америці вийшов серіал про команду Еліота Несса. В [[1987]] році вийшов фільм [[Де Пальма Брайан|Брайана Де Пальми]] [[Недоторкані (кінофільм)|«Недоторкані»]], де роль Несса блискуче зіграв [[Кевін Костнер]].
 
 
== Див. також ==
* [[Недоторкані (кінофільм)]]
 
== Джерела ==

Навігаційне меню