Гостьова участь: відмінності між версіями

Перейти до навігації Перейти до пошуку
нема опису редагування
Немає опису редагування
Немає опису редагування
У шоу-бізнесі гостинна'''Гостьова участь, поява''' (англ. Guest''guest appearance'') або '''фіт''' чи '''фічерінг''' (англ. ''feat./featuring'') — це залучення стороннього виконавця (наприклад, [[Музикант|музиканта]] або [[Актор|актора]]) на захід, наприклад, [[звукозапис]], концерт і так далі, коли виконавець не належить до постійної трупи, групі або іншимінших виконавчимвиконавчих [[Колектив|колективамколективів]].
 
У музиці, наприклад, сторонній виконавець часто зветься запрошеним артистом (англ. Guest artist). У перформансі терміни гостинна роль (англ. Guest role) або запрошена зірка (англ. Guest star) також є буденністю, причому останній конкретно вказує на гостинну поява зірки. Також він часто позначається як «особлива запрошена зірка» (англ. Special guest star) або «особлива музична запрошена зірка» (англ. Special musical guest star) деякими виробничими фірмами. Запрошений персонаж (англ. Guest character) — це персонаж, зображений в рамках вигаданого розважального сетинга, який використовується як частина розповіді лише одного разу, максимум кілька разів. Запрошений персонаж з'являється набагато рідше, ніж головні, підтримуючі і циклічні персонажі.
 
У поп-музиці гостинні появи часто описують словами «за участю» (англ. Featuringfeaturing), «сз» (англ. Withwith) або ж «і» (англ. Andand). У списку авторів (англ. Creditcredit lists) слово «featuring» (читається «фічерінг») скорочується до «feat.», «Ft.», «F /» і «f.» (Читається «фіт»). У телесеріалах запрошена зірка — це актор, який з'являється в одному або декількох епізодах. На радіо і в телешоу запрошена зірка — це гість шоу, є знаменитістю.
 
== Класичні виконавські види мистецтва ==
843

редагування

Навігаційне меню