Управління корпоративним контентом: відмінності між версіями

Перейти до навігації Перейти до пошуку
м
в деякій мірі => деякою мірою
м (виправлення "по пошті - поштою")
м (в деякій мірі => деякою мірою)
ECM, як система управління контентом, поєднує захоплення, пошук та обмін документами та електронне архівування, управління документами та робочий процес. Ця концепція в першу чергу стосується специфічних завдань використання та збереження внутрішньої, часто неструктурованої інформації компанії в усіх його формах. Саме тому більшість рішень ECM зосереджуються на системах «бізнес-працівник» (B2E).
 
З розвитком нових рішень ECM з'явилися нові можливості. Наприклад, коли документ перевіряється кожне його використання генерує нові метадані вмісту — вдеякою деякій мірімірою автоматично. Інформація про те, як і при використанні контенту, дозволяє створити нову систему параметрів фільтрації, пошуку шляхів, виділення, корпоративної таксономії, семантичної мережі і рішення щодо правил зберігання (документ для управління життєвим циклом). Все частіше, процеси прийняття рішень використовуються повідомлення електронної пошти і миттєвих повідомлень — ECM може забезпечити доступ до даних, пов'язаних з цим типом зв'язку і використовувати їх у прийнятті бізнес-рішень.
 
Системи ECM може бути використаний в якості інтранет рішень для співробітників (B2E), але можуть також включати в себе корпоративні портали для бізнес-бізнес (B2B), бізнес-уряд (B2G), уряд-бізнес (G2B) або інший ділові відносини. Ця категорія включає в себе більшу частину раннього управління групової роботи і робочий процес, який ще не повністю включений ЕСМ архітектури, але працювати на веб-інтерфейсі. Електронне керування даними — це форма електронної обробки даних, яка зберігається в електронному вигляді.

Навігаційне меню