Відмінності між версіями «Обговорення користувача:Olesia Berestiuk»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
нема опису редагування
Мітки: Редагування з мобільного пристрою Редагування через мобільну версію
 
: Дивіться, у Вікіпедії та Вікісховищі існують жорсткі норми [[ВП:АП|щодо дотримання авторського права]] (почитайте їх). Щодо авторських прав у Вікісховищі також [https://www.youtube.com/watch?v=0bCv2716a2Y є вебінар], який проводив я - рекомендую подивитись). Якщо просто: Ви побачили людину і її сфотографували на свій фотоапарат чи смартфон - таку фотографію можна завантажити до Вікісховища, бо Ви самі клацали ту людину. Якщо це фотографія хоч 30-річної давнини хоч цьогорічна, але з книжки чи інтернету, то завантажувати таке не можна (бо у кожної фотографії є автор - ну та людина, яка клацала на свій фотоапарат). Тому в такому випадку треба знайти автора фотографії (або, якщо він помер, його спадкоємців) і попрохати дати письмовий дозвіл (зразок - [[ВП:Дозволи|тут]]). Якщо знайти авторів фотографій неможливо, то Ви не можете завантажувати фотографії.<br/>Оскільки Ви завантажували чужі фотографії (ну тобто їх, очевидно, робили інші люди), які ще й видавали за за свої (Ви, до речі, порушили українське та міжнародне законодавство, бо сервери Вікіпедії знаходяться фізично в США), то їх правомірно вилучили. Також не рекомендую Вам завантажувати фотографію, які Ви самі не клацали, бо можливе накладення на Вас обмеження за систематичне порушення авторського права.<br/>Єдиний спосіб для Вас проілюструвати фотографію - це знайти пана Юхту і його сфотографувати. Або попрохати когось з фотографів, хто особисто фотографував пана Юхту, завантажити фотографію на Вікісховищі. Якщо зробити це не вийде - то просто не переймайтесь цим, не беріть близько до серця. Тисячі статей у Вікіпедії не проілюстровані - і нічого.<br/>Якщо щось не зрозуміло чи будуть якісь додаткові питання - звертайтесь. Також мої контакти вказані на моїй сторінці користувача. --[[Користувач:Kharkivian|Kharkivian]] ([[Обговорення користувача:Kharkivian|обг.]]) 21:09, 22 грудня 2020 (UTC)
 
Доброго дня, пане Сергію!
Насамперед прошу прийняти вітання з наступаючими святами!
 
Хотіла б попросити Вас переглянути відредаговану сторінку «Юхта Михайло Дмитрович». Посилання на джерела інформації були додані.
Це перша сторінка, створена мною для Вікіпедії, тому я була б дуже вдячна за Ваш коментар та евентуальні корективи. [[Користувач:Olesia Berestiuk|Olesia Berestiuk]] ([[Обговорення користувача:Olesia Berestiuk|обговорення]]) 11:18, 31 грудня 2020 (UTC)
113

редагувань

Навігаційне меню