Обговорення:Головна сторінка: відмінності між версіями

Перейти до навігації Перейти до пошуку
м
замінено закодовану відсотковим кодуванням частину URL-адреси на звичайні літери
(→‎Проект Проєкт: Відповідь)
Мітки: відповісти вікірозмітка
м (замінено закодовану відсотковим кодуванням частину URL-адреси на звичайні літери)
* Більше {{проти}}, ніж '''за''', хоча можу зрозуміти аргументи на захист. --<span style="white-space:nowrap;font-family:'Trebuchet MS'">  [[Користувач:Gzhegozh|<span style="color:#0066cc;">'''Gzhegozh'''</span>]] <sub><small>[[Обговорення користувача:Gzhegozh|<span style="color:#ed1c24;">'''обг.'''</span>]]</small></sub></span> 21:58, 28 серпня 2020 (UTC)
* {{проти}}, мало їх, вибраних... Краще поставити категорії базових природничих наук, якщо треба місце зайняти — фізика, хімія, біологія, математика тощо. — [[Обговорення користувача:Alex Khimich|Alex&nbsp;Khimich]] 16:51, 30 серпня 2020 (UTC)
* Як тільки портал про відеоігри додали на початкову сторінку, відвідуваність зросла суттєво ([https://pageviews.toolforge.org/?project=uk.wikipedia.org&platform=all-access&agent=all-agents&redirects=0&range=this-year&pages=%D0%9F%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BBПортал:%D0%92%D1%96%D0%B4%D0%B5%D0%BE%D1%96%D0%B3%D1%80%D0%B8Відеоігри 1]). Як прибрали з головної, так і зникла велика відвідуваність. Мені от особисто було б цікаво подивитися, як зміниться кількість переглядів, якщо всі портали показуватимуться випадковим чином, а не лише один вибраний на один тиждень. -- [[Користувач:ElrONE|<span style="text-shadow: black 1px 1px 4px; color: white; letter-spacing: 4px;"><small>ElrONE</small></span>]] 14:29, 7 жовтня 2020 (UTC)
* {{проти}} per yakudza et al.--[[Користувач:Piznajko|piznajko]] 20:51, 19 жовтня 2020 (UTC)
* {{проти}} вікіпортали — це тематичні аналоги Головної сторінки. Рекламувати «тематичні головні сторінки» на «загальній головній сторінці» можна (як газетні рубрики на головній сторінці газети), якщо над такими тематичними головними сторінками працюють, якщо такі сторінки є ''обличчям'' якихось проектів. Як видно по цих порталах — над ними практично не працюють. Це симулякри — імітація якості й тематичної наповненості за їхньої відсутності. Тому я не бачу особливого сенсу у додаванні порталів на голову сторінки вікіпедії. Бо це буде подвійний симулякр: імітація існування порталів, які імітують тематичну наповненість ))) --[[Користувач:𐌰𐌹𐍂𐌼𐌹𐌽𐌰𐍂𐌴𐌹𐌺𐍃|✠]] ([[Обговорення користувача:𐌰𐌹𐍂𐌼𐌹𐌽𐌰𐍂𐌴𐌹𐌺𐍃|обговорення]]) 06:55, 30 грудня 2020 (UTC)
*::: {{ping|Роман Рябенко}} Для мене ця проблема виглядає, м'яко кажучи, надуманою, до того ж ніхто окрім пана {{u|Yakudza}} проти цього не виступив. Хоча сам його [[special:diff/31415849|коментар]] є не дуже об'єктивним і обґрунтованим, оскільки розділ, що стосується ГО — аж ніяк не є найбільшим, чи найповнішим. Єдина різниця полягає в тому, що там є кнопки з соцмережами, проте завжди можна зробити аналогічне й у розділі, що стосується безпосередньо спільноти, тобто прибрати посилання на соцмережі з «Додаткових посилань» і теж додати туди кнопки. Обговорення, звісно ж, тільки почалося, але не думаю, що окрім противників самої ВМУА хтось ще буде проти. Ну і ще раз, а яка альтернатива? Ніхто ж нічого не пропонує, а я погоджуюсь з {{u|Aced}}: «Вікімедіа Україна» — дійсно є єдиною структурою, яка має організаційні ресурси. --[[User:Kisnaak|<b style="color:#137878;">Kisnaak</b>]] <sup><small>[[User talk:Kisnaak|<b style="color:#024d4d">Обг.</b>]]</small></sup><sub style="margin-left:-19.5px"><small>[[Special:Contribs/Kisnaak|<b style="color:#024d4d;">Внесок</b>]]</small></sub> 09:51, 26 квітня 2021 (UTC)
*::::...І має повноваження від власника проекту. Крім того спільнота укрВікі у нинішньому вигляді і ситуації не здатна оперативно адекватно і повноцінно реагувати на запити медіа.--[[Користувач:Олександр Гаврик|Олександр Гаврик]] ([[Обговорення користувача:Олександр Гаврик|обговорення]]) 12:17, 26 квітня 2021 (UTC)
*::::::[[Користувач:Олександр Гаврик|Олександр Гаврик]]. Ваша фраза читається майже як ''Вікімедіа Україна має повноваження власника проекту?'' {{Смайл}} Проблема цього проекту в тому, що він не виважений і фактично залишив ВМ УА як чи не єдиний спосіб комунікації зі спільнотою. Хоча спільнота вікіпедистів таких повноважень організації не надавала. Інформаційно ця сторінка [https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%92%D1%96%D0%BA%D1%96%D0%BF%D0%B5%D0%B4%D1%96%D1%8FВікіпедія:%D0%97%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%B7%D0%B2%27%D1%8F%D0%B7%D0%BE%D0%BAЗворотний_зв'язок&oldid=16861399 раніше була] куди виваженішою, незважаючи на застарілість інформації на ній. Я, наприклад, не знаю чому прибрано адресу "info-uk@wikipedia.org". Вона вже неактивна? Прибрано [[Вікіпедія:Адміністратори|Список адміністраторів]] з указаними контактами. Пропоную додати також сторінки Вікіпедії у соцмережах, і як один із досить зручних і дієвих засобів комунікації групу Дописувачі української Вікіпедії у Фейсбуці https://www.facebook.com/groups/ukwiki/, в яку входять 1700 користувачів, значна частина яких є вікіпедистами. --[[Користувач:Yakudza|yakudza]] 13:27, 26 квітня 2021 (UTC)
*:::::::Список адміністраторів - це досить суперечлива історія, саме тому, що може порушувати політику конфіденційності. Спілкування e-malами дуже неоперативне і ненадійне. Фактично зв'язок з минулого століття. В умовах сучасного динамічного середовища це є занадто повільною і консервативною реакцією на дискридитацію, втч і Вікіпдії. В укрВікі, на жаль, кожен адміністратор має своє окреме суб'єктивне трактування недорозроблених "правил" Вікіпедії. Це ярко простежується при підведенні підсумків обговорення номінацій на вилучення сторінок. Крім того Фонд Вікімедіа саме для таких ситуацій і підтримує створення і роботу афільованих регіональних організацій, якою є ВМУА, як би того не хотілося людям, що не вміють займатись громадською діяльністю. Одначе ми спробуємо врахувати ваші побажання. Дякую за відгук. --[[Користувач:Олександр Гаврик|Олександр Гаврик]] ([[Обговорення користувача:Олександр Гаврик|обговорення]]) 14:12, 26 квітня 2021 (UTC)
** Кілька коментарів до цього обговорення і зокрема до зауваг Yakudza:
292 613

редагувань

Навігаційне меню