Обговорення користувача:Александр Васильев: відмінності між версіями

Перейти до навігації Перейти до пошуку
мНемає опису редагування
* Ви писали: "оце не одна людина розцінила, як погрозу вандалізмом, де цей диф надавали в якійсь темі, але не можу її знайти". Цитую диф: "''Інакше дістанете "нейтральність" у статтях про ЛГБТ по повній програмі. Мало не покажеться''". Не знаю, чи читали Ви детально мої пости (яких, на жаль, було дуже багато) довкола статті "Досифея Київська", то весь мій "пафос" там переслідував єдину мету: уникнути зарахування святої до такої категорії, котра для цієї людини могла б бути образливою. Я намагався пояснити, що нейтральність - це гарна річ, але тільки коли її дотримуються обидві опонуючі сторони. І коли я й погрожував, то не вандалізмом, а тим, що на сторінках про представників ЛГБТ спільноти може з'явитися категорія "Грішник". Я це в іншому місці відкрито писав, і йшлося тільки про це. Я сподівався, що до такого абсурду справа не дійде, і бажаючі за будь-яку ціну зарахувати Досифею до ЛГБТ спільноти схаменуться й усе-таки дотримуватимуться нейтральності. Не дочекався. І жодна людина не захистила мою справедливу вимогу: не робити з принципу нейтральності "гру в одні ворота", не послугуватися подвійними стандартами. Скінчилося тим, що статтю знов було захищено, і після мого другого блокування я у дискусію не втручався, лише спостерігав. // Далі. Я не знаю, яке саме "образливе" слово з мого боку Ви мали на увазі. Маю здогадуватися, те, що в дифі, який Ви навели на потвердження моїх "образ". Але то байдуже. Повторюю: я нікого персонально не ображав. А що називав шулерські прийоми шулерськими, то це не образа (не лайка), а констатація. Як я маю реагувати, коли люди пересмикують? // Але менше з тим. Мене ж найбільше ображає Ваша впевнена заява: "ми всі чудово знаємо хто це був". Є таке прислів'я: "Коли ти точно знаєш, хто винен, не виказуй себе!" Гаразд, усіми моїми поясненнями Ви можете знехтувати. Але тоді, прошу, представте '''доказ''' того, що оте невідоме мені щось вдіяв саме я. Чек'юзер написав: "редагування здійснено з приладу, котрим юзер ніколи не користувався". Усе решта - питання Вашої упередженості. За таких умов Ваше: "'''ми всі чудово знаємо хто це був'''" я сприймаю як образу. Дякую за таку оцінку мого багаторічного внеску в УкрВікі. Але Ваше попередження до мене не має жодного відношення. Та я розумію, що коли станеться ще один так само незалежний від мене збіг "адреси" (а може, хтось із моїх технічно грамотних опонентів його ще й спровокує), то я звідси вилечу, і нікому нічого довести не зможу. Що ж, тоді так тому й бути. // Я вже поставив собі шаблон "Віківідпустка", бо не певен у доцільності моєї подальшої участі в проекті. -- [[Користувач:Александр Васильев|Александр Васильев]] ([[Обговорення користувача:Александр Васильев|обговорення]]) 15:19, 2 липня 2021 (UTC)
* P. S. Я користуюся єдиним обліковим записом у Вікіпедіях багатьма мовами, у тому числі українською. Як правило, я не виходжу з акаунту, вимикаючи комп'ютер, і не заходжу до нього, коли вмикаю (крім випадків, коли з'єднання злітає само). Прошу підказати мені, що я маю зробити, аби мій обліковий запис в УкрВікі став незалежним від іншомовних. Щоб я входив до УкрВікі зовсім окремо - тільки при нагальній потребі шось конкретне редагувати. Я не маю підстав сподіватися на неупередженість на цьому ресурсі. Але і забаненим тут без усілякої провини бути не бажаю. -- [[Користувач:Александр Васильев|Александр Васильев]] ([[Обговорення користувача:Александр Васильев|обговорення]]) 15:27, 2 липня 2021 (UTC)
* P. P. S. [[user:Mykola7|Mykola]], Ви ще раз довели Вашу упередженість, "не помітивши" чергового [https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%92%D1%96%D0%BA%D1%96%D0%BF%D0%B5%D0%B4%D1%96%D1%8F:%D0%97%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%82%D0%B8_%D0%BD%D0%B0_%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B2%D1%96%D1%80%D0%BA%D1%83_%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%87%D1%96%D0%B2&diff=next&oldid=32883685 доносу] на мене від [[Користувач:Iskatelb|Iskatelb]]. Цей його пост інакше назвати не випадає. Ви подали запит на технічну перевірку, її було зроблено, Ви зробили свої висновки, які я більше не маю наміру обговорювати. Я вже все сказав. Але чому Ви не помічаєте в мого головного опонента пекучого бажання все-таки мене добити, втопити, прибрати, знешкодити за будь-яку ціну? Яке відношення має його пост до того запиту? Він що, чекюзер? Яке право він мав писати саме там? Але ж ні, Ви "не помітили" - просто закрили тему, позбавивши і мене права бодай на коротку відповідь там на його адресу... Це - неупередженцсть і нейтральність? У подібних випадках Ваші колеги приховують цілі шматки тексту під шаблоном "персональний випад". Чому Ви не зрозиби цього? Знову гра в одні ворота? -- [[Користувач:Александр Васильев|Александр Васильев]] ([[Обговорення користувача:Александр Васильев|обговорення]]) 19:53, 2 липня 2021 (UTC)
790

редагувань

Навігаційне меню