Вікіпедія:Заявки на права адміністратора: відмінності між версіями

Перейти до навігації Перейти до пошуку
→‎Коментар / запитання від Aced: подяка і думки вголос
(→‎Коментар / запитання від Aced: подяка і думки вголос)
* Щодо онбордингу нових адміністраторів після форуму адміністраторів: з часу форуму не обрали жодного нового адміністратора, але також і не було розроблено онбордингу у значенні «систематизований процес навчання / передання навичок новообраному адміністратору». І це все-таки хотілося б зробити. Чи цікаво було б тобі долучитися до роботи над створенням такого процесу, якщо тебе оберуть адміністратором? Як мінімум записувати, на які питання найбільше не вистачає відповідей {{smile}} --[[user:Aced|<span style="color:#696969">Aced</span>]]<span style="font-size:1em">[[User_talk:Aced|<sup style="color:#A9A9A9">talk</sup>]]</span> 18:08, 15 вересня 2021 (UTC)
*:{{ping|Aced}}, власне те, що зараз відбувається у запитаннях до мене (маю на увазі свого роду завдання) і є таким собі онбордингом. Згодом можна буде зробити так, щоб це відбувалось не на сторінці вже із запитами та права, а десь інде.--[[Користувач:Renvoy|re<span style="color:green">'''NV'''</span>oy]] <small> [[Обговорення користувача:Renvoy|(обговорення)]]</small> 09:06, 16 вересня 2021 (UTC)
*::{{ping|Aced}} Дякую за чудову ідею! Є така чудова книга [[Меч Арея]]. До цих пір йдуть суперечки, чи то правда, чи вигадка. За текстом книги колись на Подолі бондар отримував право продавати свої вироби лише, отримавши статус «Адміністратора УкрВікі» (перепрошую, «майстра»). А до того він майстрував у статусі учня під суворим наглядом тих, хто мав такий статус. Його адміндії (продукцію) затверджував (продавав) адміністратор (майстер), який його вчив, і який контролював якість його роботи. Перепрошую, можу помилитися у назві, ще є такий собі болгарський короткометражний фільм «бочка» на цю ж тему. Там йдеться про майстрів, які перейшли на металеві обручі, і які не давали добро на продукцію без таких обручів. Учень, якому не надавали статусу, свою здоровенну бочку кинув у гірську річку у стрімчак там, де був заворот і вона кружляла по колу і билася об каміння. І вона там билася, бубнила на всю округу і не розвалювалася. І так було до тих пір, поки місцевому населенню не надоїло і вдень і вночі слухати бамкання тієї бочки, і воно не прийшло і не попрохало майстрів дати статус майстра і тому учневі, лиш би він ту «вічну» бочку прибрав. От би і у нас у Вікіпедії вчили учнів адміністратора, та так, щоб за нього уся громада просила! І ще би замінити зарозумілу «видалянську дідівщину» на партнерську допомогу, а може, і на дистанційні курси для новачків, напр., як на практиці форматувати текст, як ... і т.д. Волонтерів на таку роботу - раз, два, ... і ... От би зробити для кандидата в адміністратори таку повинність. Хотів би я побачити, чи буде він безапеляційно видаляти або блокувати своїх учнів? {{Усмішка|25}} --[[Користувач:Biletsky Volodymyr|Biletsky Volodymyr]] ([[Обговорення користувача:Biletsky Volodymyr|обговорення]]) 07:17, 17 вересня 2021 (UTC)
 
===== Коментар / запитання від YarikUkraine =====

Навігаційне меню