Київський університет (газета): відмінності між версіями

Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][неперевірена версія]
== Історія ==
 
Попередницею газети є «Університетські відомості» («Университетские известия»), щомісячний науковий журнал Київського університету Св. Володимира. Він виходив у світ з 1861 по 1919 рр. Серед редакторів «У.В.» - професори університету М.Х.Бунге (1861-62) та В.С.Іконніков (1873-1919). Журнал друкував статті та рецензії, протоколи засідань університетської ради, йогоїї постанови та розпорядження, результати наукових досліджень <ref>[http://geo.ladimir.kiev.ua/pq/dic/g--K/a--UNIVERSITETSKIE_IZVESTIYA УНИВЕРСИТЕТСКИЕ ИЗВЕСТИЯ]</ref>.
 
25 жовтня 1929 року вийшов у світ перший номер газети «Київський університет» під назвою «Кузня освіти» <ref>[http://www.univ.kiev.ua/ua/news/1737/ Журналістам, авторському активу, читачам газети „Київський університет”]</ref>.
У 1932 році газета стала називатися «За комуністичні кадри». Вона провела значну роботу щодо перетворення Інституту народної освіти на університет і у вересні 1933 року вийшла під лозунгом «Хай живе Київський університет!» Публікації того часу характерні для тогочасної доби, але багато з них присвячено навчанню та науці в університеті.
 
Після назви «За комуністичні кадри» мала назву «За радянські кадри», а згодом набула теперішньої – «Київський університет» – завжди була літописом життя університету. Незважаючи на короткість відлиг і тривалість передзастійних і застійних періодів, колектив редакції намагався робити її цікавою і корисною для студентів, викладачів, співробітників.
 
== Інформаційна політика ==
1356

редагувань

Навігаційне меню