Вікіпедія:Кнайпа (адміністрування): відмінності між версіями

Перейти до навігації Перейти до пошуку
→‎Ukrface та ВП:ІК: Відповідь
(→‎Ukrface та ВП:ІК: Відповідь)
Мітки: відповісти вікірозмітка
(→‎Ukrface та ВП:ІК: Відповідь)
Мітки: відповісти вікірозмітка
::::::2. Ви не відповіли на питання "Будь ласка, конкретніше, з якими "назвами компаній, організацій, торгових марок" збігається мій нікнейм?" особисто я не знайшов. Andriy.v посилається на "соц.мережу" ukrface, яка а) ніяк не зареєстрована, тому її не варто вважати ні компанією, ні організацією, ні торговою маркою б) навіть сам сайт некоректно працює.
::::::3. Якщо не чіплятися до слів правила, а взяти саме контекст, для чого його додано, я розумію його саме як обмеження створення корпоративних акаунтів, а мій обліковий запис персональний і завжди таким був, і я ніколи не мав стосунку до тієї "соц.мережі". --[[Користувач:UkrFace|UkrFace]] ([[Обговорення користувача:UkrFace|обговорення]]) 10:43, 20 грудня 2021 (UTC)
:::::::Нижче Вам навели сайт і соціальну мережу. Були випадки, коли користувачі називалися ім'ям бібліотек різних вишів, навіть иньшою від оригіналу мовою, останній випадок блокування такого був кілька днів тому. Бібліотеки ж не зареєстровані як окремі мережі чи сайти, але це вказує на приналежність їх до певних утворень. Правила не можуть охопити всього, тим паче, що написане давно. Очевидно, що з часом варто удосконалювати правила. --[[Користувач:Юрко Градовський|Юрко]] ([[Обговорення користувача:Юрко Градовський|обговорення]]) 11:01, 20 грудня 2021 (UTC)
: Це ж якась незначуща соцмережа. Не впевнений чи навіть чув про неї до цього обговорення. На мій нік теж багато що схоже, скажімо. Тут, як на мене, просте співпадіння, а якщо й дивитись з точки зору ІК то це за просування власного ресурсу, зокрема й рейтингу, який не розміщено на серверах Вікімедіа, а не за збіг з назвою якогось малопопулярного сайту. --<ruby>[[User:Base|<span style="color:#860">塩基</span>]]<rt>[[Special:Contribs/Base|<span style="color:#060">Base</span>]]</rt></ruby> 17:16, 19 грудня 2021 (UTC)
::Рейтинг називається WРейтинг (WRating) я саме так всюди і вказую (але те ж помітив, що дехто з дописувачів його згадує як ukrface). Він на субдомені ukrface.org, а цей домен суто персональний. Там я виставляю лінки на свої проекти-хобі. --[[Користувач:UkrFace|UkrFace]] ([[Обговорення користувача:UkrFace|обговорення]]) 20:00, 19 грудня 2021 (UTC)

Навігаційне меню