Відмінності між версіями «Подолянин»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
586 байтів додано ,  10 років тому
== «Подолянин» (від 1992) ==
 
[[26 грудня]] [[1992]] року в Кам'янці-Подільському побачило світ перше число першої в місті приватної газети «Подолянин», заснованої групою журналістів, які до того працювали в газеті «[[Кам'янець-Подільський вісник]]». Спочатку газета виходила двічі на тиждень, нині це тижневик (виходить щоп'ятнці). Головний редактор — [[Бабляк Віталій Петрович|Віталій Бабляк]] (нині він також єдиний засновник газети). У газеті працював заступником головного редактора, літературним редактором, а нині працює редактором відділу пропаганди історії та культури Кам'янеччини краєзнавець [[Будзей Олег Васильович|Олег Будзей]].
 
2008 року газету «Подолянин» відзначено «Знаком бездоганності» в рамках програми «Національна конкурентноспроможність»&nbsp;<ref>[http://www.leaders-21.com/index-55-4.html Національна конкурентноспроможність]</ref>.
 
[[24 листопада]] [[1993]] року добіркою віршів у газеті дебютував як поет [[Бондар Андрій Володимирович|Андрій Бондар]].
 
Дореволюційний «Подолянин» Союзу російських націоналістів, «Подолянин» часів німецької окупації та сучасний «Подолянин» Віталія Бабляка&nbsp;— це три різні газети.
32 483

редагування

Навігаційне меню