Пісенний конкурс Євробачення 1993: відмінності між версіями
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
[неперевірена версія] | [неперевірена версія] |
Вилучено вміст Додано вміст
Aibot (обговорення | внесок) м перекладаємо, replaced: Страны - участницы конкурса → Країни - учасники конкурсу, Страна!!Исполнитель!!Песня!!Очков! за допомогою [[Вікіпедія:Au |
Aibot (обговорення | внесок) м перекладаємо, replaced: {{Прапор → {{Прапор| (50), Прапор|| → Прапор| (50), Босния и Герцеговина → Боснія і Герцеговина (3) за допомогою [[Вікіпедія:Aut |
||
Рядок 64: | Рядок 64: | ||
|21 || {{Прапор|HRV}} [[Хорватія на пісенному конкурсі Євробачення|Хорватія]]||Put||Don’t ever cry||31 ||15 |
|21 || {{Прапор|HRV}} [[Хорватія на пісенному конкурсі Євробачення|Хорватія]]||Put||Don’t ever cry||31 ||15 |
||
|- |
|- |
||
|18 || {{Прапор|Боснии и Герцеговины (1992-1998)}} [[ |
|18 || {{Прапор|Боснии и Герцеговины (1992-1998)}} [[Боснія і Герцеговина на пісенному конкурсі Євробачення|Боснія і Герцеговина]]||[[Фазлагич, Мухамед|Fazla]]||Sva bol svijeta||27 ||16 |
||
|- |
|- |
||
|17 || {{Прапор|FIN}} [[Фінляндія на пісенному конкурсі Євробачення|Фінляндія]]||[[Катри Хелена]]||Tule luo||20 ||17 |
|17 || {{Прапор|FIN}} [[Фінляндія на пісенному конкурсі Євробачення|Фінляндія]]||[[Катри Хелена]]||Tule luo||20 ||17 |
||
Рядок 209: | Рядок 209: | ||
| - || - || 6 || 4 || '''31''' |
| - || - || 6 || 4 || '''31''' |
||
|- bgcolor="#FFFFFF" align="center" |
|- bgcolor="#FFFFFF" align="center" |
||
| align="left" STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | {{ESC| |
| align="left" STYLE="BACKGROUND:#EFEFEF;" | {{ESC|Боснія і Герцеговина|1993}} |
||
| 3 || - || - || 4 || - || - || - || 4 |
| 3 || - || - || 4 || - || - || - || 4 |
||
| - || - || - || 3 || - || - || - |
| - || - || - || 3 || - || - || - |
Версія за 07:48, 3 липня 2011
Пісенний конкурс Євробачення 1993 | |
---|---|
Дата фіналу | 15 травня 1993 |
Ведучі | Fionnuala Sweeney |
Телеканал господарів | RTE |
Місце проведення | Мілстріт, Ірландія |
Пісня переможця | In your eyes (Ніам Кавана, Ірландія) |
Система голосування | |
Кожна країна оцінює 10 учасників оцінками 1-8, 10, 12 | |
Кількість країн | 25 |
Дебют | Боснія і Герцеговина, Хорватія, Словенія |
Нуль очок | нема |
Пісенний конкурс Євробачення | |
◄1992 1994► |
Пісенний конкурс Євробачення 1993 став 38-м конкурсом пісні Євробачення. Він пройшов 15 травня 1993 року в місті Мілстріт, Ірландія.
У конкурсі відбулися значні зміни, 3 нових учасники приєдналися до шоу. Три колишні югославські республіки проголосили свою незалежність — Боснія і Герцоговина, Хорватія й Словенія, і число учасників підстрибнуло до 25. Листівки демонстрували представника кожної із країн на тлі найкрасивіших місць Ірландії, які вони відвідали під час Євро-тижня.
Цього року організатор конкурсу став переможцем у п'ятий раз із піснею «In your eyes», виконаною Ніам Кавана і її вокалістами.
Результати
# п/п | Країна | Виконавець | Пісня | Очок | Місце |
---|---|---|---|---|---|
14 | Ірландія | Ниам Кавана | In your eyes | 187 | 1 |
19 | Великобританія | Sonia | Better the devil you know | 164 | 2 |
4 | Швейцарія | Annie Cotton | Moi, tout simplement | 148 | 3 |
12 | Франція | Патрик Фьори | Mama Corsica | 121 | 4 |
25 | Норвегія | Silje Vige | Alle mine tankar | 120 | 5 |
20 | Нідерланди | Ruth Jacott | Vrede | 92 | 6 |
13 | Швеція | Arvingarna | Eloïse | 89 | 7 |
8 | Мальта | William Mangion | This time | 69 | 8 |
6 | Греція | Katerina Garbi | Ellada, hora tou fotos | 64 | 9 |
11 | Португалія | Anabela | A cidade até ser dia | 60 | 10 |
22 | Іспанія | Eva Santamaria | Hombres | 58 | 11 |
1 | Італія | Enrico Ruggeri | Sole d’Europa | 45 | 12 |
9 | Ісландія | Inga | þá veistu svarið | 42 | 13 |
10 | Австрія | Tony Wegas | Maria Magdalena | 32 | 14 |
21 | Хорватія | Put | Don’t ever cry | 31 | 15 |
18 | [[Файл:Шаблон:Прапор Боснии и Герцеговины (1992-1998)|20x13px|Боснии и Герцеговины (1992-1998)]] Боснія і Герцеговина | Fazla | Sva bol svijeta | 27 | 16 |
17 | Фінляндія | Катри Хелена | Tule luo | 20 | 17 |
3 | Німеччина | Münchener Freiheit | Viel zu weit | 18 | 18 |
23 | Кіпр | Kyriakos Zymboulakis and Demos Van Beke | Mi stamatas | 17 | 19 |
15 | Люксембург | Modern Times | Donne-moi une chance | 11 | 20 |
2 | Туреччина | Burak Aydos, Öztürk Baybora & Serter | Esmer yarim | 10 | 21 |
16 | Словенія | 1X Band | Tih dezeven dan | 9 | 22 |
5 | Данія | Tommy Seebach Band | Under stjernerne på himlen | 9 | 22 |
24 | Ізраїль | Lakahat Shiru | Shiru | 4 | 24 |
7 | Бельгія | Barbara | Iemand als jij | 3 | 25 |
Голосування
[[Файл:Шаблон:Прапор Боснии и Герцеговины|20x13px|Боснии и Герцеговины]] | Усього | |||||||||||||||||||||||||
Ірландія | 12 | 12 | 10 | 12 | 10 | 12 | 12 | 6 | 6 | 10 | 12 | 3 | 8 | 6 | 8 | 3 | 5 | 7 | 7 | 1 | 12 | 6 | 5 | 2 | 187 | |
Велика Британія | 8 | 5 | 6 | 8 | 4 | 10 | - | - | 7 | 5 | 1 | 12 | 12 | 10 | 3 | 5 | 6 | 4 | 8 | 8 | 10 | 8 | 12 | 12 | 164 | |
Швейцарія | 7 | 10 | 12 | 3 | 8 | 6 | 5 | 7 | 1 | - | 10 | 4 | 6 | 2 | - | 4 | 12 | 6 | 12 | - | 8 | 10 | 4 | 8 | 148 | |
Франція | 10 | 4 | 4 | 6 | 3 | 8 | - | 3 | 12 | - | - | 8 | 7 | 8 | - | 1 | - | 10 | 6 | 7 | 4 | 12 | 8 | - | 121 | |
Норвегія | 5 | - | 10 | - | 6 | - | - | 12 | 8 | - | - | 10 | - | 12 | 7 | 12 | 10 | 8 | 1 | 10 | 3 | - | - | 6 | 120 | |
Нідерланди | 12 | - | - | - | 10 | 5 | 3 | - | - | 7 | 6 | 6 | 3 | 3 | 10 | - | 7 | - | - | 6 | 7 | - | - | 7 | 92 | |
Швеція | - | 7 | 8 | - | - | - | - | - | 4 | 3 | - | 7 | 10 | - | - | 7 | 8 | - | 5 | - | 6 | 7 | 10 | 10 | 89 | |
Мальта | 2 | 6 | 7 | 2 | - | - | 4 | 5 | 2 | 4 | 7 | - | 4 | 4 | 4 | - | 4 | 1 | - | 5 | - | 5 | 3 | - | 69 | |
Греція | - | - | - | 7 | 7 | 5 | - | 6 | - | 8 | 2 | - | - | - | - | 6 | 2 | 12 | - | 2 | - | - | 7 | - | 64 | |
Португалія | - | 1 | - | 8 | 5 | 12 | 2 | - | 2 | 12 | - | 2 | 5 | - | - | 2 | 1 | 3 | 4 | - | - | 1 | - | - | 60 | |
Іспанія | - | - | 6 | - | 1 | - | - | 8 | - | - | 5 | - | 2 | 7 | 6 | 10 | - | 5 | - | - | 2 | - | 1 | 5 | 58 | |
Італія | - | - | 1 | 5 | - | 2 | - | 7 | - | 10 | 2 | - | - | - | - | 8 | - | - | 10 | - | - | - | - | - | 45 | |
Ісландія | 1 | 2 | - | - | 2 | 7 | 7 | - | 4 | - | - | - | 1 | 5 | - | - | - | 2 | - | - | 5 | 4 | 2 | - | 42 | |
Австрія | 6 | 3 | - | 3 | - | - | - | - | 1 | - | - | - | - | - | 12 | - | - | - | - | 4 | - | - | - | - | 32 | |
Хорватія | - | 8 | 3 | - | 4 | - | - | - | - | 5 | 1 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 6 | 4 | 31 | |
Боснія і Герцеговина | 3 | - | - | 4 | - | - | - | 4 | - | - | - | 3 | - | - | - | - | - | - | - | 12 | - | - | - | 1 | 27 | |
Фінляндія | - | - | - | - | - | - | - | 2 | 8 | - | - | - | 5 | - | - | - | - | - | 2 | 3 | - | - | - | - | 20 | |
Німеччина | 4 | - | 2 | - | - | 1 | - | - | - | - | - | 8 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 3 | - | - | 18 | |
Кіпр | - | 8 | - | - | - | - | - | - | 10 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 2 | - | - | 17 | |
Люксембург | - | - | - | - | - | - | - | 10 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 1 | - | - | - | 11 | ||
Туреччина | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 6 | - | 1 | - | 1 | 2 | - | - | - | - | - | - | - | - | 10 | |
Словенія | - | - | - | - | - | - | 3 | 1 | - | - | - | 4 | - | - | - | 1 | - | - | - | - | - | - | - | - | 9 | |
Данія | - | - | - | - | - | - | 1 | - | - | - | - | - | - | - | - | 5 | - | - | - | 3 | - | - | - | - | 9 | |
Ізраїль | - | - | - | 1 | - | - | - | - | - | 3 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 4 | |
Бельгія | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 3 | - | - | - | - | - | - | 3 |