Відмінності між версіями «Обговорення користувача:Поверхаххапайко»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
м
завершив архівування
м (завершив архівування)
:<small>''[[Обговорення користувача:Поверхаххапайко/АвтоАрхів|Автоматично оновлюваний архів обговорення]]'' <sup>[[Обговорення користувача:Galkovsky/Архівування|що це?]]</sup></small>
 
== На рецензію ==
 
Вітаю. Чи не знайдеться у Вас трохи часу подивитися статтю [[Румейська мова]]. Щось там редагувати необов’язково, але хоча б оцінити, чого в статті не вистачає. Був би дуже вдячний.—&nbsp;[[Користувач:See-Saw Itch|See-Saw Itch]] 10:27, 25 червня 2010 (UTC)
: Моє шанування. Я тільки Поверхахапайко. Якщо чогось не розумію, то й пишу про те. Було замовлення на список мов за кількістю мовців - передрав його з англійського, частину тільки. Потім виявилося, що [[Сян]] це річка, тому треба написати ще про [[Сян (мова)|Сян (мову)]] і так далі. Читаю про сян, кажуть втратила [[обструенти]], а що таке обструенти? Прочитав, переписав. По верхах. Глянув на румейську мову. Ще не знаю, чого там не вистачає, але знаю чого забагато - дужок. Який сенс переривати речення вставкою? Хіба не можна все сформулювати плавно? [[Користувач:Поверхаххапайко|Поверхаххапайко]] 10:43, 25 червня 2010 (UTC)
 
== Конелюбство ==
107 952

редагування

Навігаційне меню