Черкащина. Універсальна енциклопедія: відмінності між версіями

Перейти до навігації Перейти до пошуку
Немає опису редагування
'
 
=
== Вихідні дані ==
 
«Черкащина. Універсальна енциклопедія». Документально-публіцистичне наукове фотоілюстративне історичне видання / Автор-упорядник Віктор Жадько. — К.: ВПК «Експрес-Поліграф», 2010. — 1104 с.; іл.
 
Енциклопедія дає цілісний образ Черкащини в подіях, інституціях, установах, поняттях тощо й охоплює період від XV до початку XXI століття.
 
Енциклопедія містить історико-документальні довідки про події, відомих людей, історію населених пунктів, пам'ятки культури, заклади освіти, культури та мистецтв і багато іншого. Автор-упорядник: В.&nbsp;О.&nbsp;Жадько&nbsp;— лауреат черкаської обласної краєзнавчої премії імені Михайла Максимовича<ref>[http://nsku.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=374%3A2010-12-06-07-06-08&catid=64%3A2010-10-15-11-52-51&Itemid=35&lang=uk nsku.org.ua] Черкащина: Універсальна енциклопедія</ref>
 
У книзі, зокрема, містяться нові матеріали про Богдана Хмельницького, Тараса Шевченка і їх оточення, козаків і гайдамаків, гетьманів, про отаманів Холодного Яру, героїчних земляків часів Громадянської і Другої світової воєн. У книзі є відомості про відомих осіб упродовж всього історичного часу: від перших відомостей про заснування і розвиток краю до сьогодні. Значна увага в енциклопедії відводиться природним ресурсам, природокористуванню, охороні довкілля.
 
Черкащина представлена в книзі через її села й міста, річки та історичні пам'ятки. Досі чимало впорядкованого ним матеріалу не друкувалося, і це робить видання унікальним.
 
== Упорядник ==
Анонімний користувач

Навігаційне меню